Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ad okot irigységre...

Miért ad okot irigységre egyeseknek az, ha valaki költ egy profi fotóra?

Figyelt kérdés

Ha valaki elmegy és kifizet pár ezer Forintot azért, hogy mondjuk a közösségi oldalon vagy önéletrajzban ne szelfi legyen, hanem egy igényes és szép fénykép, amit tényleg szakember csinált.

Amíg az ember megteheti és van rá pénze, plusz élvezi, mert mondjuk önbizalomnövelő is egy profi fotó, addig hagy legyen már az én magánügyem.

És akkor megkapom azt a beszólást, hogy ez nem lett túl jó, meg ilyet otthon is tudna rólam csinálni akárki...


Köszi a válaszokat.



2020. febr. 21. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Komolyan ez érdekel téged?

Sok frusztrált ember van, és keresik azt, hogy mivel támadhatnak meg másokat. Ha te hagyod nekik ezt, akkor meg is találták.

2020. febr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Biztos mert ők ezt kidobott pénznek látják, és az emberek nem szeretik nézni azt ha valaki engedi a pénzt eldobálni.

Valakinek meg fontos hogy jó képe legyen, régen a nem digitális korszakban sokkal többe fájt egy portré, vagy családi fotó.


Egyébként ez a azakmám amit tanulok, szóval semmi problémám, hogy kereshetek vele.

2020. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Senki nem foglalkozik ezzel.

Önéletrajzba meg végképp nem teszünk szelfiket. Mégis kinek jutna eszébe? :)

2020. febr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Lehet hogy feleslegesnek tartja vagy csak olyan típus, aki szeret kötekedni. Na meg az is lehetséges opció hogy tényleg nem olyan előnyös az a kép.

Nem feltétlen van köze ehhez irigységnek.


Amúgy magánügynek lényegében addig magánügy valami, amíg megtartod magadnak. Ahogy publikusan megosztasz magadról egy fotót, egy véleményt, ideológiai hovatartozást, stb, onnantól lényegében szabad a véleménynyilvánítás, hisz te azt lényegében saját akaratodból tetted közzé a nyilvánosság számára.

2020. febr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Előnyös kép. Nagyon is! Hidd el.
2020. febr. 21. 17:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Privátban érdekelne a kép.
2020. febr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Sunshinedoll ***** válasza:
70%

Gondlom irigység meg rosszindulat.


Nekem pl. kifejezetten természetellenesnek tűnik egy profi fotózás és szerintem egy átlagembernek max csak a saját egója miatt van rá szüksége, de ez csak az én személyes véleményem, és másnak ha tetszik, nincs vele bajom, szóvá nem hagynám sose, mert semmi közöm hozzá.

2020. febr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Amúgy gondolom azért ad okot sokaknak, mert ők is szeretnének magukról jó fotókat. Ki nem?
2020. febr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szívesen megmutatom a képeket. :)
2020. febr. 21. 19:46
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
Nyugi, fotósként meg kapom az "olyan drága géppel nekem is menne" szövegeket :D az emberek vizuális érzéke gyakran vab a béka segge alatt, ez van...nem értem minek törődsz velük
2020. febr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!