Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen népszerűtlen kedvenc...

Milyen népszerűtlen kedvenc dolgaitok vannak?

Figyelt kérdés
Pl. van olyan kedvenc ételetek, márkátok, dolgotok, amit a legtöbben megvetnek, ti viszont arra esküdtök? Esetleg fordítva?
2020. febr. 21. 23:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
A munkám
2020. febr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Jó kérdés, szeretek sokat vezetni és kint sétálni az erdőben elég sok ideig.
2020. febr. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Blade Bone ***** válasza:
85%
Pl a coca cola és a pepsi közt, nem csak hogy nem érzek különbséget, nem is szeretem őket... Ugyanígy a cigi plusz kávé, sokan esküsznek ezekre, én egyikkel sem férek meg egy lapon.
2020. febr. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
28%
Ilyen nincs. Ez attol fugg epp milyen tarsasagba cseppenek. De leginkabb nem is az tunik fel mi az, ami nem nepszeru velem kapcsolatban, hanem az, hogy a legtobb ember SZAMOMRA nem eleg nepszeruen viselkedik. Egy buta ember kitud kergetni a vilagbol, es ha nem gyakorolnam az elfogadast, percenkent rohanhatnek ki...
2020. febr. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

-Vallás és a motizmus filozófiája

és egy kis világi dolog is :

-Ha tehetném csak sárgát vennék fel, sajnos a családom többsége utálja ezt a színt.

-A kötött pulcsikat és a répatortát.

Az is népszerűtlen, hogy adok mások véleményére és mindig megteszem amit mondanak, sajnos így remekül ki tudnak használni.

2020. febr. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%

Cukorral és szalonnával eszem a túróstésztát.

Egy rozzant régi veteránautónk van, de imádjuk. Megbámulnak vele, mert kevés ilyen fut manapság.

2020. febr. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
24%

Smink:mindig belekötnek gunyolnak akkor is ha szolid simnkem van es csak mert van rajta pluszba egy halvany csillampor reteg


A tetskos annak ellenere hogy kertem hogy a szajkontur mellett kivül tetovaljon, ö a szajkonturon tetoval mert Neki(!!)az tetszik!nem is tudtam ilyen esetben köteles kifizetni az ügyfel a tetovalast??


Fodrasz bnöm bunis hajat kértem erre megmagyarazza hogy az nekem nem all jol Szerinte(!)amugy mindenkinek jol all es csinalt egy extra laposat

Amit akartam:

[link]


Amit csinalt:

[link]


De erdekes hogy neki a kövi hettöl bubis lett a haja es azota is bubisra csinalja..


Aztan a zacskos leves. Szeretem. De a vilag legegészségtelenebb èlelmiszereinek egyike.


Valamint en pl utàlom a Swarovski ekszereket szerintem izlestelen es koppintasok kb mintha kristaly kö lenne eladva nemesékszernek titulalva, (a kristalyokat alapvetöen bizsu meg gyerekekszerekbe rakjak meg kitalàljàk hogy gyogyitanak, de a swarovskit meg beharangoztàk ugy mintja arany lenne) de minden mas nö imadja.

2020. febr. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
6. Az turoscsusza amiröl irsz es nem turosteszta szalonnaval :D oke hogy ugy keszül de az egesznek külön neve van.az egy külön etel.
2020. febr. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
23%

7. vagyok

Ilyen szolid semmilyen sminkbe belekötnek HA teszek rà csillamport. Az mar kiveri a biztositekot a köreimben

[link]

2020. febr. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%
Kávé helyett fekete teát iszom tejjel benn a munkahelyen. Egy darabig mindenki le volt sokkolódva tőle. Mára már kb megszokták. 😊
2020. febr. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!