Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen népszerűtlen kedvenc...

Milyen népszerűtlen kedvenc dolgaitok vannak?

Figyelt kérdés
Pl. van olyan kedvenc ételetek, márkátok, dolgotok, amit a legtöbben megvetnek, ti viszont arra esküdtök? Esetleg fordítva?
2020. febr. 21. 23:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
85%
Pálpusztai sajt:)
2020. febr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
88%
Ja,és szeretek temetőkben egyedül sétálni.Nem értem miért ijednek meg tőlem:)
2020. febr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
73%
A munkám, a gondolkodásmódom, az életem, a lábfétisem.
2020. febr. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%
Yaoi 😂 nyertem. 😌
2020. febr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
24%

Ez nagyon társaság és helyszín függő.

Szeretem a túros csuszát: ezen a környéken kb. mindenki így eszi, ha eszi.

Szeretem a Pálpusztait: A családom által ismertem meg, és a legtöbb sajtos ismerős is szereti.

Szoktam fekete teát tejjel fogyasztani: Angliában ugye ez egyáltalán nem meglepő, sőt mivel rengeteg Angliában élt/dolgozott személy van az ismeretségi körömben, így egyáltalán nem fura, általánosban angolórán volt, hogy „tea délutánt” tartottunk és ott ittam először így. Ami kicsit talán szokatlanabb: tej és cukor nélkül is iszom, az erősebb féléket is...

Szeretem a Marmite-ot, de itthon kevesen ismerik.


Talán amitől a legtöbben meghőköltek, a fővárosi és londoni ismerősök körében, az ezek: megeszek kb. mindenféle húst, és imádom a belsőségeket, ha jól elvannak készítve (pl. Sült disznó agy, nyúlmáj, kakas here pöri stb...)


Amit nehezen vesz másnak be a gyomra: szoktam csak úgy hagymát és/vagy fokhagymát sózva nasizni, fokhagymás mézeskenyeret enni, fokhagymás teát inni. Lekváros kennyérre vékony szelet szalámit, sajtot és paprikát tenni.


Ennél is népszerűtlenebb talán az, hogy nem szeretem az animét. A Pepsit jobban szeretem, mint a Coca Colát. A legjobb Fanta az a vadmálnás volt, imádtam. Az édesítőszeres termékek szharok és nincs elég adat róla, hogy egészségesebb lenne, mint a mértékletes cukorfogyasztás. Sokan megvetik, hogy nem akarok gyereket, főképp azok, akik aztán folyton panaszkodnak vmi miatt :) Attól még, hogy magyar vagyok, sok magyar ételt/dolgot nem szeretek és/vagy nem értek vele egyet. Pl. nem szeretem a pálinkát. A Pick és a Tolle tipikusan az lett, hogy a márkát kell megfizetni, nem a minőséget... Ilyeneket tudnék sorolni, amik tipikusan vitát szító témák, na itt lenne sok népszerűtlen állításom :)

2020. febr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Lidl-s sushi. (még nem próbáltam az igazit)

A munkám. (magyar állami nagyvállalat...)

Licitálós csoportban lomok eladása.

2020. febr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Csokitorta és nutellás kenyér friss fokhagymával.
2020. febr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Felnőtt férfiként rengeteget foglalkoztam egy szimulátor játékkal, ami ráadásul elég rétegjáték volt, nem klasszikus autós/versenyzős szimulátor. Makettezek, autót tuningolok. Voltam párszor prostinál. Túlzásba viszem a maximalizmust a munkámban, túlzottan befelé forduló vagyok, nincsenek barátaim, de nem is igénylem emberek társaságát. És még sorolhatnám, ezek mind olyan dolgok amik ellenszenvesek
2020. febr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, jöhetnek még :)

Amúgy a hagymás csokitortás, ill. hagymás nutellás kenyeres válasznál egy kicsit belehánytam a számba, de mióta elolvastam, nem hagy nyugodni a gondolat, lehet, valamikor kipróbálom :D

2020. febr. 22. 17:07
 20/24 anonim ***** válasza:
Szeretek sokáig zuhanyozni. Ne kérdezzétek mennyi a vízszámla.
2020. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!