Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Szerintetek 17 évesen elvagyok késve az éjszakai élettel, diszkóval?

Lány vagyok



2020. febr. 23. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is 17 évesen kezdtem, de valójában 20 éves koromra tenném. Semmiről nem vagy lemaradva.

25n

2020. febr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem, sőt, inkább az a jó amit te csinálsz. Éjszaka csak idióták vannak kint, nekem elhiheted, egyszer voltam kint éjfél után, soha többé.
2020. febr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Sőt, sokaknak be se jön a disco meg az éjszakai élet.
2020. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem!
2020. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem.. én 23f vagyok és máig nem szeretek járni egyrészt sok pénz mert egy sör 500-800ft a másik alapból a nyomor. Egy jó koncertet többre értékelek.
2020. febr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Elkésve? Miért? Ez valami kötelező életelem? :D Voltam egyszer egyszer, annyira tré volt hogy nem igaz. Nem tudok beszélgetni az emberekkel, mindenki félrészeg és táncol...senkiről semmit nem tudok meg, nem kerülünk közelebb egymáshoz. Nekem csak szimplán nem jött be a disco, így skippeltem. Nem vagy elkésve, nem is kötelező ezt tolni pár évig, nem csak úgy leszel boldog később :D
2020. febr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

30 éves srác vagyok. Soha életemben nem voltam diszkóban, és soha életemben nem éltem éjszakai életet sem, semmilyen formában. Még a szalagavatós buliról is leléptem, amilyen hamar csak lehetett.


Nem érzem úgy, hogy bármiről lemaradtam volna.

2020. márc. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen... Sajnálom!


:D


Viccelek - nem vagy elkésve!!!

2020. máj. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Világéletemben utáltam a zenés, táncos (ugrálós) szórakozóhelyeket, de ha valaki mindenképpen csinálni akarja, akkor pont, hogy a nagykorúvá válása után kellene elkezdenie, sok barom van ott.

22/L

2020. júl. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!