Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az energiaital körüli marketin...

Az energiaital körüli marketing csak duma, ahogy maga a lötty is?

Figyelt kérdés

Emlékszem mikor forgalomba helyezték, azokban a hónapokban próbáltam ki először, a 2,5ml ért valamit, de fél év után már semmi kedvező hatását nem éreztem, kólát nem iszok, energiát szoktam helyette.


Nyilván a szervezet hozzászokik különféle addiktív dolgokhoz, és sokszor amiből még az elején elég kevés, később már dupla mennyiség kell, ahogy nálam is, jelenleg fél liter dob rajtam annyit hogy vezetés közben nagy sebességnél is élénkebb vagyok, és jobban is kezelem az autót.


2x64mg koffein mennyire terheli meg a szervezetet?


2020. febr. 23. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
2,5ml?
2020. febr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezed, minden második ember azt mondja hogy ő elalszik a kávétól de valójában ha egész életedben rendes mennyiségben iszod akkor se múlik el a hatása. A koffein nem csodaszer, élénkít de nem váltja ki az alvást.
2020. febr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 nemaRendőrség ***** válasza:

Pár éve két hell után már fogtam a szívem mert féltem kiugrik. Kb 200mg koffein

Ma meg sem érzem ha beveszek 200mg koffeint edzőporban

2020. febr. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen iszod akkor nyilván nőni fog a toleranciád, ez mindenkivel megtörténik. Ugyanígy működik a kávé is vagy akármelyik másik koffeinforrás. Pláne igaz ez akkor hogyha valamilyen konkrét célra használod, például hogy a vezetés jobban menjen vagy ha valaki esti tanuláshoz rendszeresen ezt használja. Ilyenkor gyakorlatilag szükséged lesz a szervezetednek rá az adott tevékenységhez és azt fogod észrevenni hogy nem elég már mondjuk a 250ml-es.
2020. febr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az energiaital azért az, mert sok energiát tartalmaz. Azaz rengeteg cukrot. És tényleg rengeteg cukor van benne.


Nem a koffein miatt van a nevében az energia szó.

2020. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!