Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Energiaital (Monster, Redbull)...

Energiaital (Monster, Redbull) másnál is érezhetően hat, vagy csak túlreagálják és semmi hatása?

Figyelt kérdés

Szoktam tesztelgetni különböző, minőségibb termékeket és nálam beválnak, vezetésnél pl nagyobb sebességnél jobban érzem a motorom 150 felett is, és nem kell annyira koncentrálnom mintha energiaital nélkül vezetnék.

Autózásnál hasonló sebességnél máskor arra is figyelek hogy nehogy megdobjon szerpentinen valami kődarab út egyenetlenség, viszont ha probléma van azonnal tudom korrigálni, anélkül hogy megijednék.


De ezt az éberséget nem tapasztalom munkában, ahol nincs mellette adrenalin, ebből kifolyólag pedig a társadalom tévesen hiszi azt az energiaitalról hogy csodatévő, alvást kiváltó lötty.


2018. febr. 22. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Az igazi pilóták lónyál nélkül is megülik,érzik a gépet. Kismiska :DDD
2018. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Kinél nem hat a méreg? :) Igyatok csak sokat. Aztán majd élvezeheted a sebességet a debreceni gyorson, amikor a májkárosodás miatt fél évre bevonják a jogsidat, mint a sógoromnak :D
2018. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Rám semmilyen hatással nincsenek, ugyanolyan mintha bármilyen más üdítőt innék.
2018. febr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az egyetlen ami még hat rám.

Ha viszont csak iszod és nem használod fel az energiát, akkor semmit sem ér. A kávétól egyenesen elálmosodok.

2018. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem nem élénkít, de érzem, hogy megnő a vérnyomásom, illetve szaporább lesz a szívverésem. Kávénál meg valahogy pont fordítva van, attól mindig erőre kapok.
2018. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Függ az ember szervezetétől és a bevitt kajától. Az energiaital NEM ad energiát, hanem fokozza az energiafelhasználást a koffein miatt. Ha nem eszel semmit és iszol egyet, 10 perc alatt kihajtja a benned lévő energiát és álmos leszel. Ha normálisan kajáltál, akkor hosszabb a hatása.

Aki hozzászokott a koffeinhez, az nem érez nagy hatást. Van, aki csak azt a felpörgetést érzi, mint a cukros üdítőknél.


#2: Minden a mennyiségtől függően méreg. Egy egészséges szervezetben semmiféle káros hatást nem okoz néha egy doboz energiaital.

2018. febr. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mintha ezt a kérdést már láttam volna valahol egy évvel korábban...
2018. febr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!