Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok Gombos Edina...

Mit gondoltok Gombos Edina amerikai témájú Youtube csatornájáról? Csak szerintem egy burkolt polgárpukkasztás?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=b5mS9ZO9wD4

https://www.youtube.com/watch?v=W1NLWYEiZNk


Annak idején összeismerkedett ezzel a pénzes félvér palival és feleségeként megkapta a zöldkártyát majd emigrálva úgy mutatja be az amerikai életet, mintha mindenki Beverly Hills szintű házakban élne és álomélete lenne. Miközben tudjuk jól, hogy valójában Amerikában milyen élet is áll a gazdagság árnyékában (Detroit, San Francisco külső részei stb.). Csatornájából sugárzik a szolidan csomagolt fennhéjazás, hogy minden szuper és álom, de én még akkor se hinném el, ha nem ismerném az USA valódi arcát. Mindezt olyan stílusba csomagolva, mintha "Nagy mosoly a lúzereknek, és itt van, bemutatok mindent, amit ti sose fogtok elérni onnan a magyar pöcegödörből".



2020. febr. 24. 11:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem érdekel nem kattintok rá, ha nem tennél fel minden nap róla egy kérdést azt sem tudnám, hogy a világon van ez a nő. Így se tudom ki az, de nem érdekel és ez így tök jó. Téged is ha irritál ne nézd, ne kérdezgess róla. Ez ilyen egyszerű.
2020. febr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Te megnézted a videóit, aztán itt puffogsz róla, szóval elérte a célját.
2020. febr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Minek nézed ha nem tetszik?

Unalmasak már ezek a celeb szidó kérdések, miközben a kérdező ezeket lesi éjjel nappal. Szánalmas.

2020. febr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
csatlakozok. ha ezt a kérdést nem olvasom el, nem is szerzek tudomást arról, hogy létezik...
2020. febr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Youtube-on menj rá a videó mellett a pöttyökre és lesz egy olyan lehetőség, hogy "Nem érdekel". Javaslom.
2020. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem csak te vagy nagyon komplexusos,ezért bántanak az ilyenek.

Igaz, hogy nem mindenki számára elérhetőek ezek a tapasztalatok, de ettől függetlenül ez is olyasmi, amire kíváncsiak lehetnek az emberek, és amiből lehet szórakoztató vlogokat csinálni.


Ha az USA valódi arcára vagy kíváncsi, akkor arról is van ezerféle műsor, de most nem értem miért pont szerencsétlen Edina miatt kell pukkadozni, aki parezer embernek lenyomja, hogy mi is zajlik az életében. Kit érdekel? Legyen boldog.

2020. febr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
Keress valami borsodi vlogot, hogy komfortosan erezd magad. O arrol beszel, amiben o van. Nem fennhejazik, csak mutatja, mi veszi korul, aki meg nem akar konyveket olvasni, meg ertelmes filmeket nezni, nincs hobbyja, az masok fingasat koveti a youtube-on.
2020. jún. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
A kubai férje miatt biztosan nem kapott zk-t.
2020. jún. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utalom nwgyom idegesitoek!
2021. jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%
Gyűlölöm. Undorito h azzal a felverrel ke@fel es buszke ra! Azota fikazza Magyarorszagot! Liberalis szarkupac
2021. jan. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!