Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok Gombos Edina...

Mit gondoltok Gombos Edina amerikai témájú Youtube csatornájáról? Csak szerintem egy burkolt polgárpukkasztás?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=b5mS9ZO9wD4

https://www.youtube.com/watch?v=W1NLWYEiZNk


Annak idején összeismerkedett ezzel a pénzes félvér palival és feleségeként megkapta a zöldkártyát majd emigrálva úgy mutatja be az amerikai életet, mintha mindenki Beverly Hills szintű házakban élne és álomélete lenne. Miközben tudjuk jól, hogy valójában Amerikában milyen élet is áll a gazdagság árnyékában (Detroit, San Francisco külső részei stb.). Csatornájából sugárzik a szolidan csomagolt fennhéjazás, hogy minden szuper és álom, de én még akkor se hinném el, ha nem ismerném az USA valódi arcát. Mindezt olyan stílusba csomagolva, mintha "Nagy mosoly a lúzereknek, és itt van, bemutatok mindent, amit ti sose fogtok elérni onnan a magyar pöcegödörből".



2020. febr. 24. 11:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
39%
#10 Tudsz mondani egy példát Magyarország “fikázására”?
2021. jan. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
66%

Épp ezt akartam ma kiírni..

Annyira agyamra megy, mindenben azzal jön ,hogy usa hol miben jobb mint Magyaro.


Aha csak Magyaro. sosem volt egy elnyomó, világot szétlopó ország, mit vár?


A férje kb jobban kötődik a magyar dolgokhoz mint ő, sokkal szimpatikusabb, egy kedves pali, ő meg egy sznob agyjátszó nő.


Mutogatja a floridai elit negyedük, a sok követője meg el van ájulva, azt hiszik ott mindenki így él..Ez csak egy nagyon kis szelete..De arról alig beszél, azzal jön, hogy ő nem él olyan helyen, ezt tudja mutatni.


Na de neki aztán semmit nem lehet írni, írtam neki pár olyan kommentet, amiben semmi sértő, de rávilágítottam erre, hogy az USA kicsit más világ hozzánk de miért is, persze ezeket a kommenteket nem engedi ki, csak azt hogy ott minden csodás Edina, irigyekedünk

.

2021. máj. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
44%
Gyulolom
2021. máj. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!