Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mia 0 onbizalom hiany fikikai...

Mia 0 onbizalom hiany fikikai jelei jelei?

Figyelt kérdés
2020. febr. 24. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Rossz tartás, színtelen öltöködés, láthatatlanná válás szándéka, és ennek minden jele
2020. febr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Félelem, másoknak való mindenáron megfelelés, érzelmek, igények háttérbetolása,...
2020. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Hát nekem abszolút nincs semmi önbizalmam, de a tartásommal nincs baj és színes ruhákat hordok sőt testre feszülőseket is, szóval ezek nem feltétlenül igazak... Rólam csak külsőleg senki nem tudná megmondani hogy valójában önbizalomhiányos vagyok, ez csak beszélgetés közben derülne ki.

Valószínűleg mindenkinél máshogy nyílvánul ez meg, nem lehet egyértelmű jeleket mondani.

Meg az, hogy valaki mondjuk nem hord kirívó meg színes ruhákat az nem feltétlenül azt jelenti, hogy önbizalomhiányos lehet csak ilyen a stílusa vagy olyan fajta ruhákat szeret hordani. A rossz tartás meg lehet simán gerincferdülés vagy egyszerűen púpos.

2020. febr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

A rossz helyesírás, és gyenge logikai képességek! 😃😃


Ha 0 az önbizalomhiányod, akkor tulajdonképpen teljes, azaz 100%-os az önbizalmad.


Legközelebb gondold át, hogy mit írsz ki!

2020. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem hatalmas önbizalomhianyom van es pont az illik ram amit elsö irt.
2020. febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem igaz amit az első ort, esetemben semmiképpen. Én pl. könnyen elpirulok, könnyen zavarba jövök, pláne ha egy számomra tetsző férfi hozzám szól. De nem csak úgy tipikusan, hogy jajj pici bőr pír, hanem a rosszullét határát súrolva folyik rólam a víz, izzad a tenyerem stb. Alig tudok megszólalni. Szeretnék megfelelni olyan embereknek is akiket nem is szeretek, de azt mutatom mert azt várják el, vagy nem akarom megbántani.
2020. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!