Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Nem szeretek...

Mit tegyek? Nem szeretek semmiféle szeszesitalt. Már a szagától is rosszul vagyok. A pálinkának jó illata volt, de iszonyatosan erős és semmi íze csak szaga. Mit tegyek? Így nem fognak elfogadni a kortársaim.

Figyelt kérdés
2020. febr. 24. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akik azért kiközösítenek, mert nem iszol, azokkal nincs is értelme barátkozni. Kell egy bizonyos szintű intelligencia, hogy az ember felulemelkedjen a s//ggrészegre ivás iránti igényen.
2020. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt miből gondolod? Én sem ittam soha, mégis hatalmasakat buliztunk. Nem voltam kiközösítve.
2020. febr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy a kortársaid közül nagyon sokan...


Amúgy én imádom a sört, csak az alkoholt nem így gyakoran iszok alkoholmenteset.


Ha iszok is alkoholt, akkor is inkább különleges söröket próbálok ki.

2020. febr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát olyan társaságot kellene találnod, akik nem a piálásban mérik az emberek személyiségét! Ennyire egyszerű.


Miért kéne megfelelned ilyen alkesz-jelölt idiótáknak??

2020. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor az egy sz-r pálinka volt! :)

Nem tudsz mit tenni, nem iszol, ha nem szereted az alkoholt, ennyi. Ha úgy egyébként oldott vagy egy társaságban alkohol nélkül, míg mások mondjuk csak azzal, akkor én úgy gondolom a társaság nem követeli meg azt, hogy aktívan részt vegyél a "rituáléban". Esetleg iszol valami long-drinket, amivel még megtudsz barátkozni.

A pálinkánál egyébként rossz beidegződés az, hogy 50 alk. fok fölé kell fokolni, így ált. az illatot még megkapod, de az ízt már nem. Magyarán csalódást okoznak ezek a pálinkák, hacsak nem az az elvárás, hogy "iszonyat erős" legyen, bár 50 alk. fok felett is tud lágy lenni egy pálinka, de ez már más kérdés, ahhoz úgy kell cefrézni és főzni, ami már nehezen sikerül házi körülmények között minimális odafigyelés mellett. Ehhez hozzájön még pluszban az egylépcsős technológia, aminek egyik jellegzetessége az, hogy nagyon könnyen lehet ilyen pálinkát kapni, hogy illata kiemelkedő, íze ahhoz képest egy nagy nulla.


Ha tényleg maga az alkohol zavar minden italban, számodra mindenből kilóg az, azzal nincs semmi baj, hidd el, hogy egyáltalán nem vagy egyedül ezzel, ha viszont szimplán az a probléma, ami egyébként a korosztályodat fokozottan sújtja (mert a kérdésből merem feltételezni még nagyon fiatal vagy!), hogy szutyok, ótvar sz-r piákat isztok, mert kilóg a se....tek a gatyából, avagy ízlésetekkel vannak problémák, az agyonreklámozott, divatos piákat isszátok, akkor szimplán csak nem találtad meg eddig az ízlésednek megfelelőt, majd meglesz... Nem biztos, hogy most és ilyen társasággal, majd idővel.

2020. febr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!