Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket zavar ha valaki evés...

Titeket zavar ha valaki evés közben nyümmög kluttyog, nyelvével is különböző hangokat kelt, klattyan a szája stb?

Figyelt kérdés
2020. febr. 24. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Elmondhatatlanul.
2020. febr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Da igen, kimondhatatlanul zavar!
2020. febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Igen, meg a cuppogás is. Az nagyon bájos még, amikor valaki cucorog a fogán, hogy kijöjjön a bent ragadt kajacafat. Nyami.
2020. febr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Igen
2020. febr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Fúú, de még mennyire!
2020. febr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Blade Bone ***** válasza:
58%
Néha tesóm szokott valami iszonyat furán banánt meg hasonlókat enni, mintha csattognának a fogai közben vagy én nem is tudom... Minden esetre nagyon zavaró. Más emberekkel kapcsolatban nincs ilyen gondom, nem is ennék ilyenekkel egy asztalnál. Viszont moziban például zavaró, meg úgy alapból filmnézés közben is, mert elvonja a figyelmet a lényegről... Szóval izgalmas filmet nézve, én nem szoktam kajálni.
2020. febr. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezért kajálok egyedül.
2020. febr. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, a szürcsölés és a hangos böfögés is az asztalnál.
2020. febr. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mizofónia a neve. Ez egy fóbia. Én azt nem bírom elviselni, amikor valaki úgy eszik, hogy az evőeszköz hozzáér a fogához, rosszul vagyok attól a hangtól.
2020. febr. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!