Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rám miert nem akaszkodik...

Rám miert nem akaszkodik senki? Miért nem hianyolnak? Mit csinálnak jól azok akiket korulrajonganak az emberek és sokan szeretik?

Figyelt kérdés

Szeretnék olyan lenni aki le se tudja magáról vakarni at embereket annyian keresik. akit szeretnek az emberek... Régen azt hittem az a titkuk hogy érdeklődnek mások iránt és szeretik a többi embert,de én hiába probaltam ugyanezt tenni nem vált be. Rossz kisugárzás lehet az oka?

Azon lehet segíteni?

Nem vagyok egy negatív panaszkodos fajta,segitek akinel szüksége van rá, valahogy mégse kíváncsi rám senki


2020. febr. 26. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Én azt tapasztaltam, hogy azokra akaszkodnak, akikben erőt, biztonságot vélnek felfedezni. Én nem vagyok egy nagy emberkedvelő, nem is szoktam nagyon törni magam ahhoz, hogy a stílusom vagy a véleményem megfeleljen mások lelki világának. Mégis nagyon sokan találnak be és tapadnak rám. Van, aki afféle segélykiáltásként, hátha a szárnyam alá veszem és segítek neki felkapaszkodni, sokak meg védelemből, hogy ha egy olyan emberrel vannak, aki képes kiállni magáért és keményen lerázza magáról mások hülyeségeit, talán őt is kevesebben kezdik ki.


Mindig a gyenge emberek a levakarhatatlanok. A labilisak, a saját szemükben elveszettek. Ez nem egy egészséges ragaszkodás, ez konkrétan kapaszkodás.

2020. febr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rossz kisugárzás miatt
2020. febr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első le lett pontozva, pedig teljesen igaza van. Ezt onnan tudom, hogy én is inkább vagyok kapaszkodós fajta sajnos, és az erősebb, vagy valamilyen szempontból stabilabb emberekhez ragaszkodom, néha olyan formában, ami tudom, nem egészséges. Szerencsére már vagyok elég idős ahhoz, hogy ezt felismerjem és tudatosan kezeljem. Ha ilyen fordul elő, és nem tudom legyőzni, akkor legalább arról teszek, hogy ne legyen feltűnő - most is van valaki, akihez sajnos ilyen formában ragaszkodnék, de inkább kerülöm a társaságát. Legutóbb januárban beszéltem vele, előtte meg talán szeptemberben, szóval tényleg nem csüngök rajta, bár szívem szerint ezt tenném.

Viszont néha engem is megtalálnak a nálam is gyengébb, matrica típusú emberek, nehogy azt hidd, hogy az jó. Borzasztóan idegesítőek. Ha empatikus ember vagy, még utálni sem tudod őket jó szívvel, csak sajnálni, de egy barátsághoz ennyi nagyon nem elég.

2020. febr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!