Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kevésbé szép vagy átlagos,...

Girlll3 kérdése:

Kevésbé szép vagy átlagos, netalán kifejezetten ronda nők miből meríthetnek önbizalmat, hogy párkacsolatuk lehessen?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok, akik mellett a férfiak elhaladnak az utcán és keresztül néznek rajtuk. Nekik hogy legyen önbizalmuk? Ha pl átlagos intelligenciával rendelkeznek.

2020. febr. 27. 18:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Minél alacsonyabb az intelligencia, annál nagyobb az önbizalom.
2020. febr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
Fejlesztik az intelligenciájukat és elég okosak lesznek ahhoz, hogy ne kelljen egy férfitöl függniük.
2020. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Én vicces vagyok és jó társaság, cserébe nem kell sminkelnek, sem havonta fodrászhoz járnom, se műkörmöshöz vagy kozmetikushoz. Én anélkül is jól érzem magam, mindig is szerettek velem barátkozni és nem attól érzem magam nőnek, hogy vad idegen férfiak ácsingóznak utánam
2020. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem a férfiak érdeklődése, vagy bárki véleménye alapján kell az önbizalmat fejleszteni. Meg kell tanulnod önmagadat elfogadni, a külsőddel elégedettnek lenni, és akkor szert teszel egy belső magabiztosságra, kiegyensúlyozottságra, ami, ha átsugárzik rajtad, vonzó személyiséggé fog tenni a férfiak szemében is.
2020. febr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
19%
Nincs olyan, hogy ronda!Mindenkinek van valamilyen szépsége.A pasik kiket vesznek észre az utcán, akik valóban ki tünnek az utcán, ez is ritkább eset és az öltözetük is kirivó.
2020. febr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
2020. febr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én nem tudok semmiből. Jó lenne, ha valaki segítene, és elmagyarázná, hogy csináljam.
2020. febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
12%
Környezetemben is az átlagos nőket preferálták, olyan meg szerintem, hogy csúnya nő, nincs.
2020. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Azoknak nem az önbizalmuk nagy, hanem egyszerűen csak beképzeltek😄
2020. febr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem ha egy nő nem hagyja el magát, nincs elhízva, kellemesen sportos, üde, tiszta és ápolt, lehet vele miről beszélgetni, feltalálja magát, és ami talán a legfontosabb, kedves és jóindulatú, akkor NEM LEHET ronda.

Lehet, hogy nem kiemelkedő külsejű, én nem fordulnak utána az utcán, de a normális férfiak többsége nem is olyan nőt szeretne az élete társának, aki után füttyögnek meg beszólogatnak.

2020. febr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!