Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az normális, ha engem a...

Az normális, ha engem a kifejezetten nagyon tökéletes külsejű lányok nem vonzanak úgy, mint egy átlagos külsejű lány?

Figyelt kérdés
Tudjátok azok a lányok, akik túl szépek már arcra is, igazi modellnek való típusok és ugye orruk is tökély, picike. Nekem valahogy ez nem jön be inkább legyen egy lánynak nagy orra, ami karakteresség kevésbé széppé teszi vagy legalábbis nem tudom elképzelni magam egy tökéletes Palvin Barbi arcú, testű lány mellett. Ez már valahogy túl sok nekem. Inkább legyen kevésbé tökéletes külsőre a lány. Úgy vonzóbb valamiért.
2014. júl. 31. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális
2014. júl. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális szerintem.
2014. júl. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, ahogy te, kedves kérdező!
2014. júl. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a normális.

De, mivel én sem vagyok rajongója a modell alkatnak, így azt gondolom normális.

Persze ne legyen nagyon nagy orra...


Vannak nagyon szép modell alkatú lányok, de az úgynevezett "szexepil" hiányzik mindegyikből.

Nem is lehet, mert az a szexepil egy olyan tulajdonság, amitől kevesebb embernek fog tetszeni, bár annak a kevésnek ezerszer jobban.

2014. júl. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a Barbit se látom olyan tökéletesnek, de teljesen helyénvaló amit írsz.
2014. júl. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem se tetszik a tökéletes
2014. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!