Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vágatja le annyi nő...

Miért vágatja le annyi nő 40-50 felé a haját?

Figyelt kérdés
2020. febr. 28. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Ezt én sem értettem soha sem.
2020. febr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
41%
Mert egy idősebb nőn, sokkal ízlésesebben mutat egy csinos rövid frizura, mint egy derékig érő lobonc.
2020. febr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Könnyebb uralni, rendbe tenni, de én inkább 60 felettiekre gondolnék.
2020. febr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Én mamámnak pl elfogyott a haja, és azért csinál ilyen rövidebb de pufi hajat. Így olyan, mintha lenne még neki 😄
2020. febr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Ja, röhögni azért tudok rajta, mert én is kopaszodom 😄
2020. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Sokaknak akkor már kezd ritkulni/töredezni a haja, és ezért a hosszú haj nem nézne ki jól.

Illetve festik rendszeresen, mert őszül, és minél hosszabb a haj, annál drágább/macerásabb havonta festegetni.


Egyébként egy jó frizura képes fiatalítani egy nőt, míg a simán lógó hosszú haj abban a korban már általában nem áll jól. Tisztelet a kivételnek persze, mert ismerek olyan 65 évest, akinek gyönyörű, derékig érő haja van.

2020. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Ritkul a hajuk. Hosszú hajon szembetűnőbb. Nekem is van ilyen ismerősöm, PaDöDősen nyomja, mert a hormonális problémái+kora miatt nem tud szépen kinéző hajat növeszteni.
2020. febr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

Azért, mert ők már csak maguknak akarnak megfelelni és mert többnyire ők már elkeltek, nem kell a barbie-stílus, és mert sokkal praktikusabb, valamint egyéniséget ad.


A mai tiniknek mind egyforma a fejük szinte, meg lehet nézni a tablóképeken, mindnek egyforma hosszú a haja és még véletlenül se mernék levágatni, mert kell a csábításhoz és a szépségversenyekhez.


Tisztelet a kevés kivételnek, akik merik vállalni magukat és az egyéniségüket s nem akarnak megfelelni idegeneknek!


Számomra a rövid haj egyet jelent azzal, hogy az ember már nem akar beállni a sorba.


És sokaknak nagyon jól áll egy jó fazonú, rövid frizura!


Igaz, azzal gyakrabban kell menni fodrászhoz, mint egy hosszúval, mert azt felkötik, azt jó napot.


De egy öreg, ráncos nő hosszú hajjal már boszorkányos. :)

2020. febr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudok a nevükben beszélni, gondolom mindenkinek más oka van, pl. anyukák, terhes nők sokszor azért vágják le, mert a terhesség során hullik, vékonyodik a hajuk, szülés után pedig nincs idejük, energiájuk bajlódni vele, a gyerek húzza, belekap stb.

Idősebb nőknél szintén a hajhullás, vékonyodás lehet ok, őszülés esetén kevesebb festék kell egy rövidebb hajra, valamint egy rövidebb, de ápolt frizura sokkal jobban néz ki, mint egy hosszú, de élettelen haj. Nem kell mindenáron hosszú haj ahhoz, hogy valaki csinos, nőies legyen. Én is most vágtam le 10 centit, és sokkal ápoltabb a hajam, könnyebb kezelni. Szeretem a hosszú hajat, de néha be kell látni, hogyha nagyon egészségtelen már a vége, akkor inkább legyen rövidebb, de legyen ápolt.

2020. febr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hogy ne kelljen annyi hajlakkot venni, mert már kezd őszülni.
2020. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!