Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen érzést vált ki egy...

Milyen érzést vált ki egy férfiból ha a barátnője nagyon rövidre vágatja a hosszú haját?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ha nem kifejezetten szereti a rövidet de tudja hogy a barátnője nagyon szeretné kipróbálni. Nyilván ugyanúgy szereti de nem vonzódik kevésbé hozzá? Ugyanúgy szépnek látja vagy csak azt várja hogy visszanőjön?


Én ebben a helyzetben vagyok és nem tudom hogy éljek-e a lehetőséggel vagy elveszik a vonzalom ettől. Nem arról lenne szó hogy vállig, hanem valami pixie fazonról tehát lassan nőne vissza.

Köszönöm a segítséget!



2018. dec. 23. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Kérdezd meg inkább, mivel ez egyénfüggő.

Nálam ez biztos egy nagy törés lenne, neki lehet meg se kottyan :)

2018. dec. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Egyénfüggő.


Az én párom szerintem szívbajt kapna, nagyon szereti a hajam.

Egy ismerősöm viszont nemrég vágatta a gyönyörű, extrém dús, fenék alá érő haját váll fölé, ésmost készül rövidebbre.

A párjának állítólag csak annyi volt a kérése, hogy kopasz ne legyen, minden mást elfogad, hiszen a lány haja, azt csinál vele, amit akar.

2018. dec. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem ne 😄

Tapasztaltam reakciòt...

2018. dec. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Az én férjemet egyáltalán nem érdekli, hogy milyen a frizurám. A vonzódás nem ettől függ. Ha szeret, fura lenne, ha rövid hajjal nem szeretne.

Azért ne állíts be meglepiből az új frizurával :) mondd el neki, hogy ez a terved, hadd szokja a gondolatot.

2018. dec. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Pont leszarják hogy milyen frizurád van.
2018. dec. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon féltem anno levágatni a hajam, de férjemnek nagyon tetszett. Azóta volt már mindenféle, színű, hosszú. Mindig azt mondja kicsit olyan mintha új felesége lenne, de mégsem :)
2018. dec. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az elmúlt húsz évben volt lapocka alá érő hosszú hajam, és egy centis G.I. Jane frizurám, a férjem sosem szólt ebbe bele. De az is igaz, hogy nem a hosszúból váltottam a full rövidbe, hanem fokozatosan lett egyre rövidebb a hajam, és mindig beharangoztam, hogy változtatásra készülök. Most jelenleg újra növesztem.

Szerintem a vonzalom nem a haj hosszától függ, viszont nem érdemes a társunkat sokkolni a hirtelen változtatással.

2018. dec. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

Azt itt senki nem tudhatja, hogy pont a te barátod hogy áll a dologhoz.

Én például sajnos pont olyan vagyok, akit ezek a fiúsan rövid frizurák taszítanak egy lányon. Nyilván ha a barátnőmről van szó, nem csak a haja érdekel, ugyanúgy szeretném továbbra is, de nem fogok hazudni, egyszerűen nem látnám ugyanolyan vonzónak, ugyanolyan nőiesnek. És igen, tudom ez milyen rosszul hangzik, de sajnos van ilyen, és ez nem egy tudatos döntés részemről (vagy más férfiak részéről sem).

2018. dec. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én pont hogy imádom a rövid hajat lányokon, és az ilyen drasztikus változásokat is, úgyhogy oda még vissza lennék az örömtől, az biztos 🙂 (sajnos nem volt alkalmam ezt megélni) De hogy nálatok mi a helyzet, azt te tudhatod igazán.
2018. dec. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vannak akik nem látják ugyanolyan szépnek, másoknak akár jobban is tetszhet. Hogy ki mit tart vonzónak, az szubjektív, és nem választás kérdése.
2018. dec. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!