Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok nő, hogy tud ilyen spontán...

Sok nő, hogy tud ilyen spontán örömittas fotókat készíteni?

Figyelt kérdés

Rengetegszer böngészem mások fb adatlapját és tipikusan ilyen újgazdag értelmiségi diplomás nőcikéknél szoktam látni, hogy a barátnőikkel/szűk baráti társaságukról olyan képeket töltenek fel, ahol önfeledten szívből nevetnek. Szinte mintha tipikus stock fotók lennének de mégsem:

[link]

Na mármost vagy valami baromi nagy humorbombák és minden képnél jól megtudják röhögtetni a barátnőiket, hogy utána valaki tudjon lőni egy szuper "young lifestyle"-os képet vagy pedig baromi jó színésznők, hogy a tökéletes boldogságatombombát ennyire jól tudják reprezentálni.

Arról jutott eszembe, hogy egy fogorvos csaj profilják böngésztem nemrég és minden képen olyan teli torokból jövő vigyort vágnak, mintha egyszerre hallották volna Bödőcs vagy más humorista top dumáját.



2020. febr. 8. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Szar életed lehet.
2020. febr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
F-szom vizsgára kéne készülnöm és ilyen szarságokat olvasok.
2020. febr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Ezeket spontán kiválogatják a kb 100 képből amit készítettek ugyanilyen fejet vágva aztán utómunka. Ne hidd hogy mások csak lőnek egy képet és tökéletes lesz
2020. febr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Mai hirek: helyi férfi felfedezi, hogy az emberek mosolyognak a képeken. Helyszíni riporterunktol azt a beszámolót kaptuk, hogy a férfi ki is írt egy kérdést a www.gyakorikerdesek.hu internetes fórumra, mert képtelen volt magában tartani ezt a felfedezést.
2020. febr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Tényleg fos életed lehet :D
2020. febr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akik szerint sz** életem van, megkérdezhetem mire alapozzák?


#4: Nem a tipikus mosolygós csoportképre gondolok, hanem arra, ahol mindenkiből majd kiszakad a röhögőgörcs és felrobban a hangulat a fotón. Ne mond már, hogy ezt spontán csak úgy el lehet színészkedni!

2020. febr. 9. 18:23
 7/8 anonim ***** válasza:

"Akik szerint sz** életem van, megkérdezhetem mire alapozzák?"


Mondjuk a napi átlag 10 kamu kérdésedre...

2020. febr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a fanta elnöki főnökséges videókat hogy a sok kis influencer hogy megjátssza a vidámságot mert kijött egy új íz..szerintem a te képed se természetes hanem beállított. Nem hallottál még pl reklámokról?
2020. febr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!