Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik személyiségtípusba...

Melyik személyiségtípusba tartozol? És hogyan megy a többi emberrel való kapcsolatteremtés?

Figyelt kérdés
Pár éve ellezdett érdekelni a téma, és most egy ideje újra ezen jár az agyam. INTJ személyiségtípus ú nő vagyok. Igazából eddig, soha nem tudtam olyan emberrel kommunikálni, aki ebben hasonló lett volna hozzám. Nem is kerestem konkrétan, csak elfogadtam hogy mindig egyedül vagyok az adott, furcsább dolgaimmal/gondolataimmal. Ti hogyan tudtok ismerkedni? Illetve, hasonló embereket vonzotok, vagy épp teljes ellentéteket?

2020. febr. 29. 18:23
1 2
 11/11 anonim válasza:
INTP lány vagyok igazából meglepő módon nekem nem annyira nehéz barátkozni, inkább a jó kapcsolatot nehéz megtartanom és ápolnom. Nem igazán értem néha az embereket és kiszámíthatatlannak érzem őket. Egyébként az INTP sztereotípiák ellenére sok barátom van csak sokkal nem ápolok szoros kapcsolatot mert nem tudom hogy kéne. Egyébként ritkán találkozok barátaimmal de ha esetleg mégis jobban preferálom ha kettesben találkozok velük, olyankor sokkal tartalmasabb a beszélgetés és jobban önmaguk az emberek.
2022. jan. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!