Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » INTJ nők! Nektek hogy megy a...

INTJ nők! Nektek hogy megy a kapcsolatteremtés?

Figyelt kérdés

2019. jan. 23. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég ért véget egy kapcsolatom. Egyébként elég nehezen teremtek kapcsolatot, időre van szükségem, hogy megnyíljak mások előtt és hogy igazodjak másokhoz, ezt nem sokan tudják megvárni. De most alakulóban van egy újabb szerelem, vele teljesen másképp érzem magam. :)
2019. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.


18/L INTJ

2019. jan. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akikkel könnyen megtalálom a közös hangot, de többségben vannak azok, akikkel egyszerűen nem tudok miről beszélgetni, nem tudok neki mit mondani. A párommal lassan négy éve vagyunk együtt, vele az első perctől kezdve felszabadult voltam, de ehhez hozzájárult az is, hogy látásból régóta ismertük egymást.

22/N

2019. jan. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Metionin ***** válasza:
100%
Mint egy barátságos földönkívülinek, aki csak beszélgetni akar de mindenki azt hiszi, hogy felrobbantani jött a Földet.
2019. jan. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan INFP vagyok, de pont úgy érzem ezt, mint ahogy az előző válaszoló megfogalmazta :D

21/L

2019. jan. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. :D Mondjuk nekem a párkapcsolati oldalra nincs is igényem, már a gondolattól is veszélyeztetve érzem a személyes teremet, mint ahogy annyira a barátok se hiányoznak... csak fura nézve a többi embert, hogy itt vagyok nagykorúan, és még sosem volt egy nagykönyvben megírt típusú legjobb barátnőm/barátom se. Ha valakivel internetes ismerkedéskor egy húrra kerülök, akkor is megmarad egy kimondatlan fal, ami nem enged át se kifelé, se befelé mutató jelet, nem fordult még elő, hogy valakihez klasszikus értelemben közel tudtam volna kerülni.
2019. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, INTJ vagyok, és teljesen egyetértek Metionin-nal, nagyon jól megfogalmazta! :D :D :D
2019. jan. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Nmpn86 ***** válasza:
100%
Én ugyan INFJ vagyok és pasi, de nekem is hasonló problémáim vannak.(Gondolom, ez azért nem akadály, hogy én is kifejtsem az álláspontom! :D) A munkatársaim a köszönésemet se fogadják, hanem keresztülnéznek rajtam. Soha nem bántottam senkit, de sokszor néha ellenségesek is. Gyerekként sokszor úgy éreztem, hogy már maga a puszta létezésem egy bűn. Aki nem kap ez ellen megfelelő "védőoltást", azzal depresszió, öngyilkosság vagy egyéb történhet meg. Én szerencsére könyvek formájában megkaptam a kellő infót ahhoz, hogy kiegyensúlyozottabb életet tudjak élni. Ez a szociális része a mondanivalómnak. A párkapcsolati része, meg hát, mivel pasiként nekem kell kezdeményezni, hát elég necces verbálisan. Írásban viszont gond nélkül megy. Sok barátnőmet így ismertem meg.
2019. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
INFJ: Nem feltétlenül neked kell kezdeményezned, nem a kőkorszakban vagyunk. ':D
2019. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Nmpn86 ***** válasza:
9-es. Hát, ha egy nő kezdeményez, azt általában burkoltan teszi, úgy hogy talán csak utólag esik le, hogy mi is volt ez. Ha néha ez meg is történt, nem voltam ellenséges. Imponált a dolog. Jó dolog tudni, hogy valaki kiválaszt. De ez nagyon ritka. Persze, a jövőben próbálom majd elhagyni a komfortzónát, mert ott tényleg nem fog csoda történni. Mindenkinek olyan embert kell keresni, aki passzol a személyiségéhez, és ez lesz az iránytű. Ha az ember nem is szociális, akkor is érdemes rendbe hoznia az életét, a dolgait, mert ha az meg van, akkor azt mások is észre veszik sé így lehet vonzóbb.
2019. jan. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!