Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akivel barátságosan kedvesen...

Akivel barátságosan kedvesen próbálok viselkedni, de ő mégis ellenségesen viselkedik velem és nem vevő rám, azt hogyan lehet kezelni?

Figyelt kérdés
Váltózhat, hogy mégis meszelídűl irántam és jól ki tudunk jönni. Érdemes ebbe energiát fektetnem és dolgoznom rajta. Vagy hagyjam az egészet, ne foglakozzak többet vele és hagyjam a francba az ilyen embert aki startból ilyen, szúrós, ellenséges? Kösz.

2020. febr. 29. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért futsz bárki után?
2020. febr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A hugom párja az illető. Ezért gondoltam, hogy érdemes bele munkát fekteni, hogy javúljon és kialakuljon egy jó viszony. Ezért gondoltam, hogy talán kellene bele munkát fektetnem, a hugom miatt.
2020. febr. 29. 20:49
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem kellene erőltetnem ezt!? Hagyjam.
2020. febr. 29. 20:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Mióta van ez az állapot? Mi váltotta ki?

Ezeket elemezd, akár a húgoddal közösen, mert ő alighanem többet tud erről, mint amit Te sejtesz.

Szerintem dolgoznod kell a viszony javulásán, főleg, ha úgy néz ki, hogy a húgod és közte nagyon ígéretes a kapcsolat. Képzelj el egy családi összejövetelt, ahol Ti ketten (Te és a fiú) átnéznétek egymáson...

2020. febr. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az van, hogy próbáltam javítani a viszonyon, gesztust tenni felé jópárszor, de mindíg ellenséges választ kaptam, és átnézett rajtam.
2020. febr. 29. 21:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne fektess bele energiát.

De ha azt akarod hogy ő menjen utánad csináld azt amit ő.


Vannak ilyen típusú emberek.

Ha te vagy vele flegma lekezelő, akkor majdegy utánad.

De sosem lesz jó kapcsolat. Csak felszínes.

2020. febr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mumosoly es ennyi.


Erot kar bele fektetni.


Felszines joviszony aztan csokolom.

2020. márc. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!