Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hisznek mindig bolti...

Miért hisznek mindig bolti eladónak ha normálisan öltözök?

Figyelt kérdés

Rengetegszer előfordul, hogy eladónak néznek. Hetente biztos. Pl barkácsboltban állok amíg a feleségem válogat, fekete h&m pulóverben és farmerban. Erre odajön valaki kérdezgetni. Vagy kínai üzletben voltunk és egy nő “hé te! Hozzád szóltam. Ide tartozol, nem?” Ez mondjuk elég durva volt. Rendes állásom van, normálisan öltözöm.

Min változtassak hogy ne nézzenek bolti eladónak 30 évesen? Nem azért mintha baj lenne vele, de nem azért jártam egyetemre és tanultam két idegen nyelvet, lettem programozó informatikus, hogy lenézzenek. Amúgy sajnálom ha a valódi bolti eladókhoz is ilyen prosztón szólnak, de nagy átlagban lehetőség lett volna tanulni valamit.


2020. febr. 29. 23:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűleg csak te gondolod magad okosnak és csinosnak, a külvilág meg olyannak lát, amilyen valójában vagy: egy szánalmas senkinek
2020. febr. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

"nem azért jártam egyetemre és tanultam két idegen nyelvet, lettem programozó informatikus, hogy lenézzenek"


Az szép :D milyen kis szimpatikus fiatalember lehetsz :D aztarohadt

2020. febr. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Valoszinuleg mert sima egyszinu pulcsi es farmer van rajtad.

Es nem ezek a szakadt meg ossze-vissza mintas kinai cuccok, amik “divatosak”

Amugy xard le, ha eladonak neznek. Mit szamit?


Amugy az ilyen bunkonak visszaszoltam volna,

hogy He! Melyik ut megyen Budara? Nem ide tartozom, he.

A parasztot nem mondanam neki, igy elropulne a feje felett a poen, de magamban rohognek.


Mellekesen ja, a stilusbol nekem se vagy valami szimpatikus, es a kerdesbol

is latszik, hogy a diplomaddal nem vettel meg sok intelligenciat.

Amugy az 1 diploma, 2 nyelvtol nem megyek le hidba, bocsi ez nem valami uber nagy teljesitmegy, amivel kierdemeltel valami kulonleges vagyok kartyat. 🤣😂

2020. febr. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Mondjad azt amit most itt, neked diplomád van meg egyszerűen egy példakép, nem holmi tetves/rühes eladó. Neked könyörögni kellene, hogy válaszolhassunk, még szerencse, hogy így megengeded. Lehetek a székleted?
2020. febr. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Te vagy az a tipikus szürke közember, ami egyáltalán nem rossz dolog ebben a mai világban.
2020. márc. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem érdekell hogy diplomám van! De akkor is megdolgoztam érte! Normálisnak kéne lennie ha akár kukásnak néznének nap mint nap? Türnöm kellene?
2020. márc. 1. 06:38
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Elegge unatkozhatsz ha 30 evesen szombat este ilyen idiota kerdeseket teszel itt fel. Te se gondoltad komolyan, h ez egy olyan probelma, amire valaszt lehet kapni. Add vissza a diplomadat az allamnak szerintem, nem vagy eletkepes meg.
2020. márc. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert az eladok àllnak csak mint egy szobor szotlanul egy boltban azert hisznek eladonak.
2020. márc. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Jut eszembe en meg is jatszottam mar hogy elado vagyok!:D valami néni erdeklödött es elkezdtem neki segiteni nem hoztam képbe poenbol, erre latom hogy jln röhögve az elado es atvette tölem a vevöt :D
2020. márc. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Talan ha normalisan viselkednel nem neznenek le. 🤔

De mar itt is vered a nyalad. 🤭

*erdekel

2020. márc. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!