Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire gondolnátok, ha az utcán...

Mire gondolnátok, ha az utcán látnátok egy lányt (vagy fiút, mindegy), akinek vagdosásból száramzó begyógyult hegek lennének a combján?

Figyelt kérdés
Nyilván nem most, hanem nyáron, amikor meleg van.

2020. febr. 29. 23:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
15%
Mégegy áldepressziós, aki ahelyett, hogy megoldaná a problémát akár szakember segítségével, inkább hülyeséget csinál.
2020. febr. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Mi alapján gondolod azt, hogy áldepressziós?
2020. febr. 29. 23:55
 3/31 anonim ***** válasza:
83%
Arra, hogy remélem, már nem csinál ilyesmit.
2020. márc. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
19%

Azt hogy remelhetoleg meggyogyult es mar nem csinal ilyeneket.


De altalaba ezekbol az emberekbol, akik annyira szanaszet vagdostak magukat tinikent, hogy orok heg marad a combjukon sok jot nem nezek ki.


Lattam klinikai eseteket. Nornalisan lehetett a csajjal beszelgetni, de valoszinuleg nem volt 100-as mert brutalis suru es nagysagu keloidos hegek boritottak a combjat es a karjat, mint egy tigris.


Orokke elbaxtana testet.


Aki “depresszios” gyerek ezt most olvassa:

Jo lenne, ha maradando kart nem okoznal magadban, mert 1 xaros tested van erre az eletre.

2/ valoszinuleg a legtobbetek pitianer probleman hisztizik, majd felnottkent rajossz, hogy szanalmas volt

3/ ha tenyleg komoly problema kerj segitseget

4/ ha rajtad kivalallo dolog es nincs ra hatasod: idoveo minden valtozik legy turelmes es tanulj, mert a xarbol csak tudassal lehet kiemelkedni, azert adnak jo zsozsot, abbol meg utana lehet koltekezni es faxasan elni 🤩

2020. márc. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
6%
Baleset érte,vagy megkéselték.
2020. márc. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdekelne, szerintem az első gondolatom nem is ez lenne hanem hogy valami baleset érte. Alapból a "vagdosás" csak karcolgatás, figyelemfelkeltés szerintem mert gondjai vannak ami sajnálatos de ez megoldja? Szerintem régebben sikertelen öngyilkossági kisérletekből származtak ilyen hegek, aztán szinte depis 12 éves divatként lefinomították hogy látszódjon is meg ne is legyen belőle nagy baj.
2020. márc. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%
Nem gondolnék semmit. Nekem is megvannak a 7 éves sebhelyeim a bordáimnál és a karomon... Anno ezzel nyomtam el a lelki fájdalmat és az éhséget. Az ember akarata ellenére nagyon melyre süllyeshet vagy hibázhat. De ez nem jelenti azt, hogy ami a bőrödön örökre látszik, az nem rakható helyre a lelkedben és nem kezelhető megfelelően.
2020. márc. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
90%

Semmit. Akármi okozhatta én pedig nem vagyok az a típusú ember, aki mások külsejével foglalkozik. Lehet zsinóros flexipóráz, lehet megszúrták, lehet megkarmolta egy macska, lehet magát vagdossa, de nem érdekel és ezt az egészet le se zongorázom a fejemben. Észreveszem, ok, nézek tovább másfele. Ugyanúgy, ahogy nem bámulok meg egy félkarút, egy heterokrómiást, egy embert, akinek az aeca cisztákkal van tele, egy féllabút, stb.

Ha ismerem és valami gondja van, elmondja, amúgy meg nem fogom rögtön depressziósnak gondolni, mert vannak begyógyult sebei.

2020. márc. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
83%
Mi a lófaxXx közötök van nektek más vágásaihoz? De most komolyan, miét kell mások életével foglalkozni?
2020. márc. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%

9. mert errol szol a kerdes. Ha meg latok valamit, akkor lesz rola velemenyem. Nem tudod megtiltani az embereknek hogy gondolataik legyenek, meg ha nem is tetszik neked mit gondolnak.


Ne vagdossatok magatokat aztan nem kell kesobb ilyenekkel foglalkozni.

Vagdoss inkabb egy parnat bmeg.

2020. márc. 1. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!