Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolnátok, ha látnátok...

Mit gondolnátok, ha látnátok valakin falcolás nyomokat?

Figyelt kérdés

Igaz 4 éve történt már, de látszanak rajtam hegek a csuklomon, karomon, lábamon és félek, hogy aki észreveszi, az megfog belyegezni.... Nemtudom eldonteni, vajon egy idegen mit gondolhat ha észre veszi... Sajnal, vagy bolondnak néz, esetleg csak megdöbben vagy egyenesen szánalmasnak tart... Sajnos nemtudom eltuntetni és visszacsinalni ami történt, de akkor egy nagyon mély ponton voltam... Borderline vagyok. Most sem vagyok sokkal jobban, de arra a pontra eljutottam, hogy akárhogy is szenvedek belül, nem így próbálom levezetni...


Szóval félek, ezzel egy életre megbelyegeztem magam mások szemében :(


2019. szept. 9. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
en konkretan semmit. azt max, h volt egy nehez idoszaka, de ennyi.
2019. szept. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Semmit nem gondolnék. Rajtam is van pár darab, ami látszik, de nem feltűnő. Tetováltass, az eltünteti valamennyire, legalábbis tutira eltereli a figyelmet.
2019. szept. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélkezek. Mindenkinek lehet rossz időszaka. Heghalványító krémeket próbáltál már? Esetleg ha van ra penzed talan lezeres kezelesek is vannak erre.
2019. szept. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem cseppet sem zavarna. Nem azért, mert ennyire jó ember vagyok, hanem, mert egyáltalán nem érdekel.
2019. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rosszat nem gondolok. Van két munkatársam, akiknek láttam a karján, illetve én is depressziós vagyok, csak én sose vágtam olyan mélyre, hogy maradandó nyoma legyen. Én sajnáltam mindkét személyt. Egyedül az kezdett el idegesíteni, hogy az egyikük mostanában ezzel "menőzik", ezzel vág fel, hogy még direkt lóbálja a karját, és magyarázza, hogy legalább 200 vágás van csak az egyiken... Ő tipikusan az a személy, aki tényleg figyelemfelkeltésből csinálja, és miatta nem veszik komolyan a valóban problémákkal küzdő embereket. De amíg nem viselkedik valaki ellenszenvesen, addig én empatikusan állok hozzá, nem ítélem el, úgy tekintek rá, ahogyan szeretném, hogy rám is tekintsenek.
2019. szept. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát jó ezt látni, hogy vannak ilyen emberek, akik ettől függetlenül nem szornyulkodnek el... Én mindig attól félek, hogy ha rajtam észre veszik akkor azonnal megbelyegeznek... Szeretnék egy olyan ember lenni, aki magabiztos, akire fel lehet nézni és aki stabil, de a betegségem miatt pont nem tudok így viselkedni, és elkeserit meg a gondolat is, ha az jut eszembe, hogy ha ezt észre veszi valaki, akkor pont nem ezt nézni ki belőlem..
2019. szept. 10. 10:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd lesu/lesznek olyanok, akik elfogadnak. Na ők tenyleg szeretni fognak, mert az igazi szeretet elfogadó.
2019. szept. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!