Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez az alkoholizmus első jele...

Ez az alkoholizmus első jele lehet?

Figyelt kérdés
Amikor problémám van, szinte mindig az alkohol jut az eszembe megoldásként. Ha iszok, úgy érzem, jobban teljesítek, jobban pörög az agyam, és kevésbé vagy szorongó, mint egyébként. Van a közeli hozzátartozóim között alkoholista, és megrémít. Egyébként ha kell, bírom egy hónapig is pia nélkül, már próbáltam, csak ez a gondolat nem hagy nyugodni.

2020. márc. 1. 02:00
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Amíg nem iszol napi rendszerességgel addig nincs probléma. Akkor fog elkezdődni a probléma amikor már remegsz a piás üvegért.

Én személy szerint a depressziót valamint a stresszt szeretem levezetni 3 doboz sörrel meg egy kis röviddel. Megnyugszik tőle a lélek.


Egyébként egy komolyabb italozgatás után szoktad azt érezni, hogy másnap újra innál?

Mert akkor viszont már súlyos a helyzet.

2020. márc. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán iszom "komolyabban", de ha mégis, utána nem kívánom egyáltalán.
2020. márc. 1. 04:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd fogod, ha tovabb igy folytatod.
2020. márc. 1. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Jó úton haladsz, báttya. Így tovább.
2020. márc. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17%
az alkoholt csak arra nem szabad használni, amire egyedül lenne értelme: lazításra
2020. márc. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenesetre veszélyeztetett vagy.
2020. márc. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!