Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti milyen dolgokat titkoltok...

Ti milyen dolgokat titkoltok el magatokról ismerkedéskor? És/vagy milyen dolog van, ami rád nem igaz, de ha igaz lenne, mindenképp eltitkolnád?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy amit az első pár alkalommal még nem árulnál el magadról egy randin vagy baráti jellegű ismerkedésnél?


Értelemszerűen nem olyan dolgokra gondolok, amiket biztonsági szempontból nem oszt meg az ember (mint jelszavak, bankkártya-adatok), és nem is olyanra, amivel a másik személyt veszélyeztetheted (pl. elkaphat tőled valamilyen súlyosabb betegséget).


Hanem például élethelyzetek, furcsa hobbik, szokások, állapotok, betegségek, stb.?



2020. jan. 28. 11:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudok egyutt aludni masokkal

Megzavar hogy mocorog mellettem,folyton felriadok es nagyon nehezen toleralom. Egyszoval utalok masokkal aludni

Ezt nem sokan toleraljak ugyhogy nem is hirdetem az elso par randin

2020. jan. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

Nincs kifejezetten titkolni valóm (furcsa hobby, betegség). Ha nem mondom el mit szeretek, akkor a későbbiekben lesz probléma.

Talán egyedül mégis a családomat titkolnám el. Nincs jó kapcsolat köztem és a szüleim között, eddig egy barátomat se ismerték meg, de ezt olyan harmadik/negyedik találkozásnál elmondtam a "párjaimnak", hogy nem akarom bemutatni a családomnak, mert nem vagyok jóban velük-valakinek rosszul esett, valaki megértette.

2020. jan. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy szeretek fingani.
2020. jan. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam előre elmondani a fiúknak, hogy utálok csókolózni, mert egyáltalán nem tudnak ezzel mit kezdeni. Aztán amikor eljutunk odáig, hogy megcsókoljanak, akkor az első pár alkalmat kibírom valahogy, majd utána szép finoman lebeszélem őket a dologról. :D
2020. jan. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Konkrét titkolnivalóm nincs, tehát pl. bármilyen kérdésre szívesen válaszolok. Egészségügyi, családi, lelki és egyéb bizalmas infókat nem kotyogom ki magamtól.
2020. jan. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

Nincs igazán mit titkoljak, nincs semmilyen fétisem, ferdehajlamom, vagy furcsa/ijesztő/nem normális szokásom és kényszerbeteg sem vagyok.


Annyi, hogy pszichésen nem vagyok teljesen renben (szorongás, alvászavar, depresszió...), és ez jó párszor előjön. De ezt sem titkolnám el, mert nem akarok senkinek a terhére lenni, tehát ahogy rákerülne a téma, ezeket megemlíteném. Viszont az okokat, amiért ezek fennállnak, azt bizalom nélkül nem tudnám elmondani és nem is akarnám. Tehát mondhatjuk, hogy ezeket titkolnám el.

2020. jan. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz a szaglásom... :D
2020. jan. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
A biztonsági dolgokat (lakcím, bankkátyaadatok stb) leszámítva egy nyitott könyv vagyok, igazából túlságosan is, de nem vagyok hajlandó játszmázni, szóval ez van :) Kertelés nélkül mondom el a véleményem bármivel kapcsolatban és bármilyen oda nem illő, személyes dologról is simán beszélek bárkinek, ha rákérdeznek vagy szóbajön.
2020. jan. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%

Ha van is ilyen dolog, itt sem fogom leírni. Olyan kínos szokásom nincs, amit szándékosan titkolnom kellene. A lelkemet pedig majd megismeri, ha akarja.


Esetleg annyi van még, amit hozzáfűzhetek, hogy társkereső oldalakon egyes személyes adataimat kis mértékben módosítva, de a realitás közelében adom meg, ez a válaszom arra, hogy a mi adatainkból élnek ezek a cégek (és hasonlók, közösségi oldalak, stb.).

2020. jan. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Ugyanaz mint a négyes. :D Azt hittem csak én vagyok így, hogy nem szeretek csókolózni. Vagy az is lehet hogy csak ne volt senki, aki jól csinálta volna. Mind nyomják a nyelvüket, konkrétan össze nyálazzák az egész arcomat.:D A rendes "ajakkal történő" csók meg teljesen semlegesen érint. Jobban szeretem az arcra vagy nyakra puszikat.🥰

18/L

2020. jan. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!