Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy gumisalakos futóút....

Van egy gumisalakos futóút. Vasárnaponként lemegyek rajta sétálni. Két kört teszek. Már kétszer előfordult, hogy beszóltak, "ez futóút fussak vagy menjek le az útról"! Mindig nők szólnak be. Miért baj, ha ott sétálok?

Figyelt kérdés
Ma egy nő le is fotózott a telefonjával. Megálltam, hogy beszéljek vele, de elfut mellettem. Valamit motyogott nem értettem ! A pasiknak biztosan nem szólnak. Különben elférünk ketten egymás mellett, nem értem, hogy ez miért baj, hogy ott sétálok, meg páran. Biztosan vannak akik azért sétálnak ott mert fáj a lábuk. Úgy csinálnak mintha Ők fizették volna ezt az utat.
2020. márc. 1. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Le kell tojni őket. Amennyiben nem akadályozod őket a futásban, azt csinálsz, amit akarsz.

Ha màr nagyon nem bírod, akkor meg véletlen a làbuk közé lépsz, aztán majd megtudják, hogy milyen sétálni, ha fáj a lábuk :DD

2020. márc. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Engem csak az zavar, ha valaki ott húzza a belét a pálya közepén és le sem húzódik oldalra, hogy legalább szemből elférjenek vagy ha onnan nem jönnek, lehessen előzni. Meg ha valaki ott dohányzik. Na akkor biztos isten, hogy felrúgom, mint a gombát.


Nem, nem fizettem az útért, de az én adómból is csinálták. És ha a környéken adott egy pálya kijelölve erre a célra ott, ahol jó a levegő és jó a felület, valaki pedig akadályoz abban, hogy használjam azáltal, hogy nem használja rendeltetésszerűen, akkor az egy sggfej. És ha a törvény nem véd a sggfejek ellen, a közösség fog igazságot szolgáltatni. Lásd: futóközösség. És az a minimum, hogy rád szólnak, le is önthetnek, fel is rúghatnak, ki is beszélhetnek.


Ha nem akarsz konfliktust, akkor húzz edzőruhát és sétálgass úgy ott. Akkor legalább csak azt hiszik, hogy nem bírsz futni, de azért vagy ott, hogy edzz, nem azért, hogy végighúzd a beled egy olyan felületen, amire másoknak az ízületük kímélése miatt van szüksége.

2020. márc. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!