Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ilyen rossz kedvem...

Miért van ilyen rossz kedvem vasárnaponként? (bôvebben lent)

Figyelt kérdés
Vasárnap csak arra tudok gondolni, hogy másnap kezdôdik a hét, az iskola stb. Ettôl rossz kedvem szokott lenni. De a hét folyamán, iskola közben ennyire rossz kedvem nincs. Elôtte van rosszabb kedvem.

2015. jan. 24. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Szarabb lesz majd, mikor minimálbérért húzod az igát. Igen, szar, mikor nem azt csinálhatod, amihez kedved van, de ne is azért jársz iskolába, mert az jó buli.
2015. jan. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy búslakodnál ne vesztegesd az időd, hanem tanulj meg mindent és utána csináld azt amit szeretsz a hátralevő időben, így könnyebb lesz elviselni a kezdetet és bnem is fogsz a búslakodásra gondolni!
2015. jan. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is így voltam általános/középsuli/egyetem alatt.


Mióta dolgozom, azóta is van bennem valami kis gyomorideg vasárnap du.-esténként, de ez már jóval kisebb és én se tudom az okát.


Amúgy sztem az oka az, hogy elmúlik a hétvége, amit ugyebár szeret/vár az ember, és amikor valami jónak vége van (legyen az akár egy könyv, sorozat vagy nyaralás), akkor utána mindig kicsit nyomott lesz az ember hangulata.

2015. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A miértre te is tudod a választ...

Én is utálom a vasárnapokat.

2015. jan. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
EZ a vasárnapi zárvatartás következménye.
2015. jan. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!