Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van szerintetek az,...

Miért van szerintetek az, hogy az emberek nagy része lehangolt vasárnaponként? Azért, mert másnap munkanap van? Én is rendszerint kedvetlen vagyok, pedig az én munkabeosztásom laza. Még a földműveseken is megfigyeltem ezt.

Figyelt kérdés

2016. szept. 10. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem azért,mert nem engedheti el magát akkor...korán kell lefeküdnie aludni....holnap munka....és fárasztó már ez igy a gondolat is...talán mer egyszerüen nagyon nem kellemes megin elkezedeni pihenő után...vagy több pihi kéne....de főleg ha a munkatársak bunko fszok...na akkor mégrosszabb
2016. szept. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert kezdődik egy újabb ötnapos tortúra, amikor nem ő oszthatja be a saját idejét.
2016. szept. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert hétfő jön, az sok h…… és elrontják a napom. Megfigyeltem, hogy nyáron három hétig nem dolgoztam és a pánikbetegségemtől kezdve a vérnyomásproblémámig minden elmúlt. :D
2016. szept. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mert utána jön az a k-***a hétfő, a sok retardálttal.. meg a melóhelyen is megy a duma, hogy "hol töltötted a hétvégét" amire nincs jó válasz.. mert ha az mondod otthon? akkor egy antiszoc, lusta disznó vagy. Ha az mondod, hogy elutaztál wellnesezni? akkor meg egy okádék, féreg, aki biztos többet keres mint a munkatársai, mert futja neki ilyenekre.
2016. szept. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!