Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy ha valaki valamit eltervez ha minden összejön neki inkább visszalép és félni kezd?

Figyelt kérdés

Velem most ez van, 1.5 évet rááldoztam az életemből a kamionos jogsira, meg pénzt, azt a pénzt amit a szüleim érettségire adtak volna inkább részletekbe kértem , hogy csináljam a papírokat. Megvan minden konkrétan csak telefonálni kéne pár cégnek ,hogy felvesznek-e kettővel már beszéltem és bármikor mehetek. Viszont félek ettől az egésztől mert még soha nem jártam külföldön, és még Dunántúlt sem hagytam el soha.


Nem tudom mi tart vissza, egyszerűen félek valamitől. Ki sem kelek az ágyból.


2020. márc. 1. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Mitől félsz? Merthogy ez nekem nem világos. Balesetet ne okozz, az a fő.
2020. márc. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lépj ki a komfortzónádból és kezdj el élni!
2020. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért olyan munkát szerveztél magadnak, amitől félsz? Ez olyan, mintha direkt választottad volna ki pont azt amire képtelen leszel, nehogy dolgoznod kellene.
2020. márc. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden új dologtól fél az ember. De ott a navigáció, ami segíti a kamionost. A családból nincs valaki, aki autóval elvisz ide-oda? Az is segítene, hogy már jártál arra és ismerős az út vagy a hely. Egy gyakorlott sofőr mellett könnyebb lenne picit a tanulás , helyismeret.Vagy vannak telekocsi szolgáltatások is az utazgatásokhoz.De azt meg kell fizetni.Valahogy el kell kezdeni elindulni.
2020. márc. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kései Sirató ***** válasza:

Legyél nyugodt, ne félj! Lehet kamionozni csak belföldön is, kezdj olyan cégnél! Ha már jól megy végezz el egy alapfokú angol tanfolyamot - az bátorságot ad majd.


Ismerősöm külföldön kamionozik, azaz külföldre jár. Először mindenhova elment vele egy munkatársa, nem kellett tökegyedül utaznia legelőször. Szóval nyugi, fő a fokozatosság, kezdj csak itthon, az országban!

2020. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ismeretlentől az ember szokott félni, ez van, a legjobb amit tehetsz, hogy fejest ugrasz az egészbe. Nekem is volt haverom aki kamionos akart lenni, pár fuvarja volt aztán rájött, hogy ez nem az ő világa de amíg nem csinálod addig nincs honnan tudnod, hogy mennyire jogosak a félelmeid.

Komoly bajod nem lehet, meg kell próbálni aztán majd csak lesz valami.

2020. márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok, épp ezért nem tartok szinte sehol sem.
2020. márc. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!