Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyenektől kell félni? Miért...

Ilyenektől kell félni? Miért csinálták ezt?

Figyelt kérdés
Fényes nappal megyek az utcán ami eléggé ki volt halva(Sokan szoktak lenni itt,csak most épp én voltam egyedül meg 2 férfi) Az egyik 35 körüli lehetett a másik 25. Tehát még fiatalnak se nagyon mondanám őket. Az idősebb férfi elkezdett bámulni, meg mondott is valamit de nem értettem, aztán elkezdett felém jönni, a háttérben a fiatalabb férfi meg hangokat adott ki meg sikitozott..Nehezen tudtam lerázni az idősebbet, féltem is kicsit. Pár lépésre van a kocsma gondolom nem voltak szomjasak. Ilyen esetben mit lehet csinálni? Veletek volt már ilyen? 20/L
2019. jan. 9. 10:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Rá se nézz, de azért a szemed sarkából figyeld mit csinál, és persze kezdj el kicsit gyorsabban menni (nem kell futni).

Valami nagyon nagy suttyók lehettek.

2019. jan. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!