Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz 22 évesen...

Szerintetek gáz 22 évesen bármiért is sírni?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap olyan szinten beütöttem valamim, hogy rendesen bekönnyeztem tőle, azt hittem elsírom magam, annyira fájt. Viszont elszégyelltem magam, hogy 22 éves nő létemre miért sírok miatta...
2020. márc. 1. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem.
2020. márc. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
25 éves férfiként szoktam néha sírni és nem vagyok depressziós...sőt 45 éves édesanyám is szokott. A nagypapám is elérzékenyül, akár boldogságtól is. Ez egy normális emberi reakció, ha nem érzelem nélküli pszichopata az ember. Nincs ezzen semmi szégyelnivaló vagy gyerekes. Kivéve ha kindertojásért sírsz a boltban
2020. márc. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Nőként nem. Mondjuk az tényleg picit gyerekes, hogy fizikai fájdalom miatt valaki 22 évesen sír, de szerintem kellett, hogy legyen valami lelki előzménye (pl. összevesztem a pasimmal, szemétkedett a főnököm, és most még ez is...) :)
2020. márc. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ne foglalkozzunk állandóan a társadalmi nyomással, merjünk kicsit önmagunk lenni, legalább ilyenekben...
2020. márc. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond nincs vele, állítólag jót tesz és néha valahogyan ki kell magadból adni a dolgokat én is szoktam.

21F

2020. márc. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

3

Férfiként sem! Soha semmikor nem gáz. Ettől leszünk érző lények. Abból komoly problémák vannak, hogy a fiúkat úgy nevelik, hogy egy férfi soha nem sír, mert az nagyon ciki. Pedig nem így van. Na jó nem feltétlenül egy kis fizikai fájdalom miatt, de akár azért is közvetve, ha összejönnek a dolgok, és az hogy beütötte valamilyét, már csak utolsó csepp volt a pohárban.

2020. márc. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? A szenvedés nem korfüggő. Fiatalon azért sírsz, mert először élsz át egyre nagyobb és különfélébb fájdalmakat, ezért jobban mellbe vág, idősen meg már azért sírsz, mert elvesztesz olyan dolgokat, amiket már soha többé nem lesz lehetőséged megteremteni vagy visszaszerezni. Vagy csak fáradt vagy...
2020. márc. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#3

Látom még nem volt részed erős menstruációs görcsben, mikor azt érzed, hogy a petefészked majdnem kiszakad a helyéről és fetrengsz a fájdalomtól.

Vagy például ezek szerint még sose volt bármilyen műtéted, vagy voltál fogászaton, vagy fájt a fogad/ínyed...stb.


Egyáltalán nem szégyen sírni, kérdező!

2020. márc. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az.
2020. márc. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!