Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért olyan buták,...

Az emberek miért olyan buták, hogy pánikba esnek a koronavírustól?

Figyelt kérdés

2020. márc. 2. 23:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

Én jöttem párszáz kilométeres körből, de nem annyira para...

Tény, hogy nincs rá ellenanyag, de másra se volt és túlélte az emberiség

2020. márc. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Az emberek többsége buta, ez mindig is így volt.
2020. márc. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudtam mi koronázhatná meg a napomat, de egy üdítő koronavírusos felesleges kérdésnél nem lehet jobb semmi. Az se baj ha naponta 100 ugyanolyan kérdés van, ami kérdésnek álcázott véleménykifejtés..mert aki nem raktároz lisztet az hülye és jól megförmed vagy aki pánikol az egy buta birka..írjatok ki még 5öt a maradék 10 percben, ismétlés a tudás atyja..
2020. márc. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
KORONÁZHATNÁ..most esik le hogy mit írtam
2020. márc. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy feldobtam a napodat, bár hidd el, ennek a kérdésnek nem te álltál a központjában :D nem is láttam, hogy van több hasonló kérdés, de olyan emberekkel dolgozom együtt, akik rendesen pánikolnak ettől a vírustól, és nem hajlandóak elfogadni, hogy valószínűleg nem fognak holtan összeroskadni a következő percben. Ezért a kérdés.
2020. márc. 3. 00:05
 6/19 anonim ***** válasza:
27%

Kérdező,nem attól fo$ik a jónép hogy meghal egy sima tüdőgyusziban,hanem hogy az ingatag közbiztonság és rend felbomlik.


Falunk a buckalakók(akik eddig is bűnöztek)egyből fosztogatnak majd,a városok meg közművek/kaja nélkül igen hamar élhetetlenek lesznek.


Ezért veszi akinek esze van a kaját.

2020. márc. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
9%
Egyelőre úgy tűnik, hogy a halálozási arány 2%. A második világháborúban ez 3% volt. Szerintem jogos a pánik.
2020. márc. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 hollófernyiges ***** válasza:
33%

Oké, nem kell a pánik, végül is nem sokkal rosszabb a halálozási aránya, mint az influenzának, 98% életben marad, ez azért biztató. Hadd menjen végig az országon, aztán immunitást szerzünk rá és túl vagyunk rajta.


Nézzük a számokat. Tegyük fel, hogy a lakosság 10%-a megkapja, ez szerintem optimista becslés, ha nem teszünk ellene semmit. Az 1 millió, annak a 2%-a húszezer ember, vagyis halott. Plusz jön még hozzá a szintén optimista becslés szerint kb százezer súlyos tüdőgyulladásos eset, amelyik kórházi ellátást igényel. Nyilvánvaló, hogy az acélos, forrásokkal, személyzettel bőven ellátott magyar egészségügy ezt kezelni tudja. Vagyis összességében olcsó ár azért, hogy a kedves kérdezőnek ne kelljen felháborodnia az emberek ostobaságán.

2020. márc. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Mert pánikolni és sápítozni átlagemberként jobb, úgy, hogy nem tehetsz semmit, igaz? :D

Az meg, hogy ilyenkor az emberek szájába kell rágni, hogy mossanak kezet, étkezzenek egészségesen, és ne köhögjenek a másik arcába, elszomorító.

2020. márc. 3. 10:12
 10/19 hollófernyiges ***** válasza:
14%
Nagyon is tehet az átlagember is, épp a pánikolás kell hozzá, hogy mossa meg a kezét ha tömegközlekedett, zsebkendőbe köhögjön, kerülje a tömegrendezvényeket, ne ölelkezzen idegenekkel (mint a koreai keresztény szektában). Benne van a pakliban hogy egy olaszországi helyzet áll elő és hirtelen akár többszáz, addig tünetmentes fertőzött kerül elő és akkor akár egész Budapestet is karantén alá vehetik. A közeli ismeretségi körömben is vannak olyanok (vagy közeli rokonaik), akik Észak-Olaszországban jártak a járvány kirobbanása előtt (és utána is volt, aki ment síelni, mert hát ugye kifizette).
2020. márc. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!