Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért olyan buták,...

Az emberek miért olyan buták, hogy pánikba esnek a koronavírustól?

Figyelt kérdés

2020. márc. 2. 23:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
97%

Mondjuk engem pont az zavar, hogy ha karanténba zárják Bp-et, akkor nem tudunk dolgozni járni, itt is fejetlenség lesz és ki tudja, meddig, a biztosító mossa kezeit, a telephely pedig meg fogja oldani egy sima fizetetlen leállással - már kitalálták előre ügyesen. Szóval ha egészségesen megússzuk, nem kapunk fizut. Az egészségügy egy kalap szar, a franc akar esetleg kórházba kerülni itt, inkább döglök meg otthon, ha úgy adódik. Az albérletet fizetni kell, kaját venni kell, hadd ne soroljam.

Nálam mondjuk pont az a baj, hogy képtelen vagyok pánikolni, olyan kényelmes "szarok rá" módon elvagyok, azért kéne egy zsák rizs meg szárazbab vagy valami, elfogy az akkor is, ha nem lesz semmi gáz.

Én azokon vagyok ki, akik képesek voltak a FEHÉRLISZTET felvásárolni, amikor annyi egészséges és jól eltartható vészhelyzeti élelmiszert lehet venni, ők meg betárazzák az üres kalóriát. Ügyes. Nagyon ügyes. Azért arra ad némi támpontot, hogy mekkora intelligenciaszintje van azoknak, akik pánikolni kezdtek :D

2020. márc. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%

Ja amúgy elkapni se lenne élmény azt a szart.

Erős sportember vagyok, belehalni nem halnék bele, de ez nem jelenti azt, hogy szeretnék göthös lenni. Volt már H1N1-em is, abba se haltam bele, de két hétig olyan gyenge voltam, hogy megfejeltem a konyhaasztalt az egyik ebédnél. Nem, köszi, nem vagyok mazochista hajlamú, inkább kikerülöm :D

2020. márc. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Igazából csak az zavarna, ha elkapnám, hogy nagyon fertőző, és nem hiányzik egy tüdőgyuszi, se 2-3 hét karantén, betegszabi/táppénz, mert amúgy se keresek sokat. Általában jó az immunrendszerem, régen voltam beteg, influenzás vagy 5-6 éve tuti nem voltam. Amúgy nem pánikolok, gyakran mosok kezét, meg nagy tömegbe nem megyek.
2020. márc. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
9%
Nekem vasárnap óta 38 a lázam és majd kiköpöm a tüdőm, de mégse vagyok pánikba esve. Változatlanul minden nap metrón, buszon és villamoson járok dolgozni betegen is. Az élet nem áll meg egy betegség miatt.
2020. márc. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
67%

Miért félünk a Korona-vírustól?

-Mert nincs rá oltóanyag.

-Mert óriási mértékben terjed.

-Mert mutálódik, és több erősebb "vadabb" változata is kialakult pár hónap alatt.

-Mert a WHO saját bevallása szerint nem igazán áll a dolgok magaslatán.

-Mert a magyar kormány, a nagyjából 9 milliós országban eddig 1,2 millió maszkot gyártott le.

-Mert nem kapunk megfelelő tájékoztatást magáról a vírusról.

-Mert akár tárgyakon, és pénzen keresztül is terjedhet, tárgyakon nagyjából 8-9 órán keresztül marad életben a kórokozó.

-Mert a magyar nép mindentől fél, hiszen a félelem a politikai narancsprogram alapja.

-Mert a környező országokban egyre nő a fertőzöttek száma.

-Mert ha elkapja az ember kórházba kell mennie, karamténba.

-Mert a magyar lakosság nagyjából 20-25%-a nyugdíjas, (kb.2millio fő) és a vírus legfőképpen az idősekre, a krónikus betegekre, és a legyengült immunrendszerű embereke exponenciálisan veszélyes.

2020. márc. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
40%

15


Akkor vegyél lisztet!

2020. márc. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
#14 Szerintem inkább menj el orvoshoz és csinálj egy koronavírus tesztet...
2020. márc. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
75%

#14, Kínában egy ilyen f...szfej menne a börtönkórházba.


Normális vagy? Ennyi empátia nem szorult beléd, hogy okádod magadból ki a fertőzést?


Egy ilyen gyökér miatt lettek betegek nálunk már 8-an. Mert nem képes kifeküdni rendesen, lassan 3 hete köhögi szét a szarját maszk nélkül.


COVID esetén, ez 8 család, és mondjuk 36 idős ember súlyos életveszélyeztetése!

2020. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#6 én attól is fosok hogy meghalok egy sima tüdőgyusziban, asztmám van.
2020. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!