Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mit akar kezdeni az életéve...

Ki mit akar kezdeni az életével jelen pillanatban?

Figyelt kérdés

Tervek vannak?

Nemet és kort is írj.



2020. márc. 3. 16:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Jelenleg gyesen vagyok. Hamarosan indul egy tanfolyam, szeretném elvégezni baba mellett. Ezenkívül minden erőfeszítésünkkel azon vagyunk, hogy felújítsuk a házat. Eddig minden jól halad.

30

2020. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

- angol C1-es nyelvvizsga

- holland B2-es nyelvvizsga

- jogsi B kategóriára

- felvétel egy külföldi (remélhetőleg holland) egyetemre

- a jövőben egy harmadik nyelv megtanulása

Jelenleg ezek ugrottak be.

19L

2020. márc. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Saját lakás befejezése, odaköltözés, párkeresés, nagyobb lakás vásárlás, gyerek.


31F

2020. márc. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

-Német B2 nyelvvizsga

-angol tanulmányaim folytatása

-egyetemre való bekerülés

-leki gondjaim megoldása

-"pár" találás

19/L

2020. márc. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A, Munkahely váltás, ha ez nem megy, akkor;

B, Egy nemrég tanult dolgot beindítani, ami önálló munkát tudna számomra adni. (38F)

2020. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
PPL-a vizsga,35f.
2020. márc. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg az lenne a cel hogy ne ugy kelljen màr leélnem az életem hogy csak hajtok meg agyalok,aminek ugy sincs sok ertelme, hanem lenne benne mosoly is meg vicces meg boldog valami is ha màr elmegy az életem.
2020. márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
*öröm (nem talàltam ezt a szot)szoval lenne az életben az is, az most a cél. Röhej hogy csak gyerekkorban létezne.
2020. márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Munkahelyváltás, hogy könnyebb legyen befejezni mellette a mesterszakot az egyetemen, aztán meg jöhet a PhD. 36N
2020. márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az első lépés mindenképpen a forgalmi vizsga újbóli megpróbálása. A többi az eredménytől függ.

Ha átmegyek, király, felmondok a jelenlegi munkahelyemen, keresek egy sokkal jobban fizető munkát, és félrerakok közben a többi jogsira egészen C+E-ig, hogy aztán kamionsofőr lehessek, ami régi álmom. Utána saját lakásra gyűjtés, utazgatás.

Ha megint megbukok, veszek egy egyirányú repjegyet Grúziába, és egy farmon fogok kertészkedni meg állatokat etetni szállásért és kajáért cserébe. (És teljesen komolyan gondolom, legutóbb, amikor megbuktam, 2,5 hónapra a Balkánra utaztam.)

2020. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!