Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Segítségnyújtás elmulasztása...

Segítségnyújtás elmulasztása menekültekkel kapcsolatban is érvényes?

Figyelt kérdés
Pl. télen mínusz fokban menekülteket találok autózás közben út szélén, és ha például felvenném őket hogy segítsek nekik akkor megbüntethetnek bevándorlás támogatása miatt, de ha nem akkor meg segítségnyújtás elmulasztása miatt.

2020. márc. 7. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Na és ki tudná meg, hogy otthagytad őket? Amúgy én biztos nem merném felvenni őket, még nem menekülteket sem, ami azt illeti. Az ördög ugyebár nem alszik.
2020. márc. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ez nem olyan jellegű dolog, mint pl. az, ha elütöd valamelyiket.
2020. márc. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Haza kell őket vinni és ennyi. Megkérdezed hol laknak, mondják Oslo , akkor oda.
2020. márc. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó xDDDD

Ne feledd elkérni érte fejenként a 700 eurót xD

2020. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs, a poénzsák vagyok. Érdemben: talán annak minősül, de én sem merném felvenni őket. Hallunk eleget arról hogy milyenek. Nem vagyok kormánypárti fanatikus azt kiemelem, csak nem óhajtok kockátatni
2020. márc. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Én egy fehér keresztény embert vettem fel, aztán megvert egy bibliával.
2020. márc. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kezdjük az elején: az illegális bevándorló nem azonos a szülőföldjén ellehetetlenített életvitelű, jogszerűen idegen országban tartózkodó emberrel. Az út szélén ténfergő ember(ek) státusza nem állapítható meg egy robogó gépjárműben ülve. Egy gyilkos is csak a tette elkövetése közben "mutatkozik be".
2020. márc. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!