Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha van veled valaki (aki...

Ha van veled valaki (aki lefotózhatna), miért szelfizel?

Figyelt kérdés

Sokszor látom, hogy csoportban vagy párban lévő emberek egy-egy háttér előtt egyedül szelfiznek.

Mialatt azzal bénáznak, hogy lefotózzák magukat az adott háttérrel, a többiek csak várnak rájuk, vagy ők is önmaguknak pózolnak.

Miért nem segítik a többieket azzal, hogy lefotózzák egymást?



2017. nov. 13. 12:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Én azért csinálom ezt, mert ha más fotóz, az sokszor előnytelen. Magamnak is nehéz megtalálni azt a szöget és pózt ahol nincs tokám pl.
2017. nov. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 piriiiii ***** válasza:
100%

Hát én nem szoktam ilyet csinálni, de másnak se engedem, hogy fotózzon.

A szelfizés kultúrtrenddé vált...

2017. nov. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Magamnak egyszerűbben megtalálom a jó pózt. Nem vagyok túl fotogén ezért ha nem látom magam akkor nem lesz jó általában a kép.
2017. nov. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Utálom ha valaki más fotóz, nem tudom hogyan viselkedjek a kamera előtt és kellemetlen az egész. Na meg általában előnytelen fotók is születnek rólam.

Profi fotós ismerősöm készített rólam és anyukámról egy sorozatot..borzalmas. Ő 150 centi, én 175 szóval minden fotón tökéletes szögben látszik a tokám alulról..csak egy példa. :D

Szelfizésnél is nehezen találom azt a szöget ahol tetszem magamnak de mégis könnyebb valamennyivel.

2017. nov. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Én utálok selfiezni. Ha van valaki más, akkor inkább ő fotóz engem. Sokkal jobb képeim lesznek úgy.
2017. nov. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%

Szerencsére nem vagyok ilyen fotómániás. :)

Ha utazom, akkor a látványosságokról csinálok képet.

Ha én is rajta akarok lenni, akkor megkérek valakit.

Egyedül magamat nem fényképezem. Ha egy társaságban vagyok, akkor nyilván van, aki fényképezzen.

A szelfi szerintem gáz, azok csinálják, akik állandóan mindenhonnan nyomják fel a képeket fb-ra meg instára.

2017. nov. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Sunshinedoll ***** válasza:
68%
Mert én tudom, milyen szögből nézek ki a legjobban :D
2017. nov. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Sunshinedoll ***** válasza:
67%
"Gáz a szelfi" lmao, mondjátok ezt a régi festőknek, akik a szelfi elődjét az önportrét megalkották és órákig bámulták magukat a tükörben, hogy megörökítsék magukat :D
2017. nov. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Clay Morrow ***** válasza:
49%
Ha nem létezne szelfi akkor ezen csámcsognátok. Nem kurvä mindegy ki hogyan készíti saját képeit? Mi közöd hozzá?
2017. nov. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
8: ja csak ők nem készítettek fél óránként egyet, hogy épp jobbra nézett, balra nézett, megevett egy almát, megivott egy kávét, stb. :)
2017. nov. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!