Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy oldanátok meg egy ilyen...

Hogy oldanátok meg egy ilyen részeg akciót utólag?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kellően bemartam hétvégén, és ébredés után tudatosult bennem, hogy mit műveltem az éjszaka. Random idegenekhez mentem oda beszélgetni, aminek az lett a vége, hogy átvettem vagy megkaptam a szót (2-6 fős társaságok kb) és folyamatosan rizsátam, poénkodtam, egyebek. Emlékszek egy esetre mikor vagy 5 percen á röhögtettem mindenkit mert egy lélegzet nélkül mondtam a hülyeségeim. Ez oké, de ezzel valahogy sikerülhetett szimpátiát nyernem, mert találtam négy idegen nevet számmal a telefonomban. Három lány és egy srác. NEM akarom tudni hogy a srácé miért van meg, de ha a ködös agyam jól emlékszik csak alkalmi részegpajtik lettünk és valamikor hajnalban cseréltünk. A lányokra emlékszek, az egyikük többször is végigsimította a karom, nyakam, miközben beszélgettünk, de ezen felül kb minden kiesett.


A gond az, hogy ittasan nagyon formában lehettem ezek szerint, de józanul egy leszarom stílusú ember vagyok, és ők nem ilyennek ismertek meg. Az egyik lány már csörgetett, de azt nem vettem fel, mert hirtelen még azt sem tudtam hol vagyok - arra keltem. Visszahívni meg nem hívtam érthető okokból.


Tehát nem kell inni, pipa. De ezt hogy oldjam meg? XD vicces meg minden de azért kellemetlen.


20/F



2020. márc. 8. 04:13
 1/6 anonim ***** válasza:
4%
Persze-persze...
2020. márc. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó, inkább végighívom öket. Elfelejtettem hogy magyar fórumon kérdeztem.
2020. márc. 8. 07:18
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen az amikor valaki álmodozik aztán megpróbálja azt elhitetni másokkal.
2020. márc. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal koromban megesett hasonló. Szerintem sokakkal. Semmi gáz dolgot nem csináltál. Ha kerestek is, tök jó. Barátkozz velük, bajod nem lesz belőle. Pár nap és nem fogod ennyire cikinek érezni.
2020. márc. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20%

Hát fel kell világosítsalak, azért van meg a srác száma mert nem csak a csajokkal volt ott egy kis simi hanem b@zultatok is egyet csak már nem emlékszel rá. :D

Homárra ittad magad bro! :D

2020. márc. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal durvább dolgokat is elkövettem részegen.
2020. márc. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!