Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti részegen tudtok/szoktatok...

Ti részegen tudtok/szoktatok hazudni?

Figyelt kérdés

Mondják, hogy a részeg ember őszinte, mert lehullik róla a gátlás, és ki meri mondani, amit józanként nem.


Azonban mi van akkor, ha valaki részegen egy teljesen ellentétes állítást fogalmaz meg azzal, amit korábban mondogatott?



2020. márc. 6. 10:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Részegen én még beszélni is alig bírok érthetően, nemhogy még hazudjak is xD
2020. márc. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 Na és amikor még nem vagy csutak részeg, de már azért érezhető, hogy beütött az ital?
2020. márc. 6. 10:41
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

Én olyankor önmagamnak hazudok :)

Állandóan azt mondogatom, hogy mentőt, mentőt, holott kutya bajom csak hányingerem van a piától :D


Egyszóval bekamuzom magamnak, hogy kórházi ellátásra szorulok :D

2020. márc. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Már rég voltam részeg és nincs is tervben, de akkora baromságokat tudok részegen összehordani, hogy az valami félelmetes. Egyáltalán nem hiszek abban, hogy részeg ember igazat mond, mindenkire máshogy hat az alkohol, ez egy buta általánosítás.
2020. márc. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én piásan elég nagyokat tudok túlozni, sztorikat kiszínezni.
2020. márc. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én tényleg sok dolgot kimondok részegen, mert józanon nagyon gátlásos vagyok. Azonban jó tudni, hogy ez nem mindenkinél van így, nem indulhatok ki ebből.
2020. márc. 6. 13:31
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból sem szoktam kamuzni, úgy meg pláne nem, sőt... a pofámat se tudom befogni akkor se, mikor kéne :D


Én alapból őszinte vagyok, úgy meg aztán pláne....

2020. márc. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én elalszom az alkoholtól, álmomban meg nem beszélek. :-)
2020. márc. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is hazudni, de össze-vissza beszélni igen. Valakinek az is hazugság.
2020. márc. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
En is ossze-vissza beszelek. Meg van olyan, hogy osszekeveredtek nem valos tortenetek (film, olvasott konyv, masok altal meselt sztorik) is a fejemben es volt, hogy abbol alkottam. Eleg gaz. Eg is a fejem, de csak rohognek, mert levagjak. :D
2020. márc. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!