Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hazugság csak egyszer?

Hazugság csak egyszer?

Figyelt kérdés
Ha valaki, akit nagyra becsülsz, egyszer a füled hallatára hazudik (nem értetted félre, biztos, hogy tudatosan tette, vagyis hazudott), akkor ezután mit gondolsz róla? Mennyire becsülöd ezután ahhoz képest, hogy eddig mennyire tartottad?

2020. márc. 8. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora a hazugság. Ha azzal vigasztal egy csúnya csajt hogy ne sírjon mert szerinte szép (pedig nem), akkor az tök oke.
2020. márc. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindegy, mindenki botlik.
2020. márc. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenki hazudik, minden nap többször is. A túlzott őszinteség kegyetlen és élhetetlen.
2020. márc. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagyon van olyan ember, aki ne hazudott volna soha még életében (és most nem az előző válaszoló szociális, társas kegyes hazugságaira gondolok, hanem igazi hazugságokra)

Én például olyan ember vagyok, aki alapból, jelleméből fakadóan is őszinte, és morális szempontból is kerüli a hazugságot. Ennek ellenére velem is előfordult már, hogy hazudtam. Talán 2-3 alkalommal életemben. Egyszer sem terveztem előre el, csak a pillanat úgy hozta, hogy megtettem.

Nem hiszem, hogy ettől rosszabb ember lennék, pusztán akkor hibáztam.

2020. márc. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!