Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a férfiak vagy a...

Szerintetek a férfiak vagy a nők hisznek jobban az összeesküvés-elméletekben?

Figyelt kérdés

2020. márc. 8. 22:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nem hisem, hogy ez bármilyen módon függ a nemtől. Sokkal inkább az élénk fantáziától/bizalmatlanságtól/paranoiától
2020. márc. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a férfiak jobban hisznek az összeesküvésekben, a nők pedig jobban az ezo bullshitekben.
2020. márc. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Én férfi vagyok és hiszek a legtöbb konteóba.


No de a kérdező,ha a nemtelen vagy a 78 egyébb genderű embert meg sem kérded csak a nőket meg a férfiakat?


Egy homoszexuális vagy terraszexuális lehet jobban hisz a konteókban.

2020. márc. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

A konteózás jellemzően az ostobább népréteg sajátsága.


Az ostobább férfiak gyakrabban akarnak ilyen témájú dolgokban okoskodni, így rájuk ez eléggé könnyen ragad.


Az ostobább nők meg nem foglalékoznak konteós témákkal, hanem inkább a hatmilliomodik macskás rózsás naplementés neszesemmifogmegjól idézetet posztlják fb-n, vagy ha már lebabáztak akkor mindenféle félig-meddig ezobullshit gyereknevelős nőklapja szintű dolgokat olvasnak (aka ezomamivá válnak).


Szóval inkább pasik népesítik az ilyen chemtrail, meg haarp, meg NÁZA leleplező videós oldalak taglistáit.

Nyugdíjasoknál már kiegyenlítődik (hisz a nyugdíjas nő ugyanúgy nem gyerekekkel foglalkozik napjában mint a nyugger pasi).

Eléggé sok "Kovácsné Irénke Rozália" van fenn facebookon, akik megmondják egy index cikk alatt, hogy a Pilisben van a Föld szívcsakrája, az oltásoktól megb#zulunk, és Gyurcsány okozta a közel-keleti migrációs hullámot is.

2020. márc. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Bármennyire is fura, a konteó gyártás komoly szellemi kapacitást igényel. Pl. Szaniszló Ferenc, vagy Tamás Gáspár Miklós szerintem átlagon felüli intelligenciával rendelkezik, más kérdés, hogy az eszmefuttatásaik gyakran hibásak. Gyártásban tehát általában okos férfiak jeleskednek, viszont akik hisznek is benne, azok általában alacsonyabb intellektussal rendelkeznek (férfiak és nők egyaránt). Ők ugyanis többnyire könnyebben megvezethetőek.
2020. márc. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Csak tudnám, miért akarunk még több nemi sztereotípiát legyártani szándékosan, mintha nem lenne belőlük elég már így is.
2020. márc. 9. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Szóval azt mondod hogy pontosan 50-50% a megoszlás?


Ez azért meglepő lenne.


Miért fáj kimondani, hogy statisztikailag bizony az élet elég sok területén egyik vagy másik nem felé billen a mérleg?


Oké, értem én, egyenlőség, egyformaság, egységesség, de ne tagadjunk már minden tapasztalati tényt.

2020. márc. 9. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
22%
Vegyes, mert van ilyen-olyan szériás emberek mindkét nemben. De szerintem a nők.
2020. márc. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Mi az istennyiláért kell már ezt is nemekre bontani? Ez valami népbetegséggé kezd kialakulni komolyan mondom, hogy már mindenki mindenbe a tipikus "Nők Vs. Férfiak-eszmét" látja bele.
2020. márc. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

#7

Honnan tudjam, hogy milyen a százalékos megoszlás? Te sem tudod, csak arra hagyatkozol, amit a saját környezeteden tapasztalsz, és úgy próbálsz tenni, mintha reprezentatív minta állna a rendelkezésedre (hogy stílszerű legyek, ha már statisztikát emlegetsz). Viszont mondok valamit mást: az ismerőseimet vizsgálva nem látom azt a tendenciát kirajzolódni, amiről te beszéltél a konteózás és a nemek kapcsán. Most akkor mi a helyzet? Neked igazad van, én meg egyformaságpárti libsi vagyok, aki anonim oldalakon hazudozik?

Ha olyan rohadt egyértelmű lenne a válasz erre a kérdésre, akkor nem lenne szükség arra, hogy feltegye bárki is. (Mondjuk szerintem így sincs, de ez már más lapra tartozik.)

2020. márc. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!