Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek kedvesebb az...

Hogyan legyek kedvesebb az emberekkel?

Figyelt kérdés

Nemetorszagban kozel 2eve nehezen es ismeretseggel jutottam be egy allami munkahelyre.

Am de az utobbi idoben nem vagyok kepes mosolyogni a lathatoan analfabeta emberekkel.

Sajnos erezhetoen lekezelo vagyok, de abban a pillanatban amikor megtortenik nem tunik fel, csak utolag.

Probaltam empatikusan kezelni az embereket, sajnos az sem valt be, annyi csalo,trukkozo ugyfelem van,magyarok is,hogy sajnalatosan mar az artatlan am de buta ugyfeleken is kitoltom az ember utalatom.

Ez volt a munka de szorakozohelyen is baratokkal edes vagyok,de ahogy valami idegen bokol vagy hozzam szol,arogansan reagalok..



#Emberszeretett
2020. márc. 9. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Sehogy. Csak nem rúgnak ki.
2020. márc. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azokkal légy kedves, akik jó szándékkal kérik a segítségedet. Arról nem tehet senki, hogy buta, de arról igen, hogy milyen a jelleme.
2020. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!