Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedem így?

Miért viselkedem így?

Figyelt kérdés

Kicsit lehet furcsa lesz a kérdés.

Nem értem saját magam. Mindenki úgy ismer, hogy egy mindig vidám, mindenből viccet csináló, kicsit bugris ember vagyok. Egyszerűen képtelen vagyok a másikat megbántani, kötekedni vele, még akkor sem amikor nagyon is megérdemelné. Szívesen segítek másoknak ha megkérnek rá. (ezekkel nem akarom magam fényezni) Ha belegondolok, egyáltalán nem kellene ilyen vidámnak lennem, így viselkednem, mivel az eddigi életem egyáltalán nem vidám. Igazából teljesen el van cseszve... A barátaim így ismernek, de azt szerintem nem is sejtik, hogy rengeteget szorongok és néha az öngyilkosságon is gondolkozom. Ha valami bántót mondanak (lehet nekik fel se tűnik) sokat rágódok rajta, pedig lehet csak valami apróság.



2020. márc. 10. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez vigasztal, nem vagy csodabogár. Sőt, úgy viselkedsz, ahogy a nagykönyvben meg van irva. Van egy ilyen pszichés alkat tipus, mint te. Valójában szorongó, depressziós, introvertált, de ezt kifelé extovertáltsággal, vidámsággal, viccelődéssel leplezi, igy terelve el a figyelmet a sérülékenységéről. Ez nem tudatos dolog, semmi szándékos nincsen benne. Ösztönösen jön.


Én is ilyen vagyok amúgy, bár nem ennyire szélsőségesen.

2020. márc. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak szólok, hogy azt mondod magadról, kicsit bugris vagy. Ismered te a bugris szó jelentését? Azt jelenti: bunkó, tahó, másokkal ellenszenvesen viselkedő műveletlen ember.
2020. márc. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem igaz, a bugris félnótásat is jelent, legalábbis mifelénk. Szerintem ő is igy értette.
2020. márc. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem furcsa a kérdésed, sőt! Hasonlóan oldom meg, mint te, ezért ha valamelyik barátomnak, vagy rokonnak (közeli) elmondom, mit érzek legbelül, nem veszik komolyan, mert csak abból ítélkeznek, amit látnak. Közben magamban belül meghalok előtte és utána, amikor mennem kell társaságba és viccelődöm. Kifelé mást mutatok, mint akivé lettem, mert előtte csak így ismertek évekkel ezelőtt. Senki nem gondolná, hogy mennyire magam alatt vagyok valójában. Én sem értem magam.
2020. márc. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert ilyen a személyiséged, és talán pont ez az, ami előrevisz, a vidámság.
2020. márc. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!