Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedem ilyen bunkón...

Miért viselkedem ilyen bunkón azokkal akik közel állnak hozzám? Valami jó recept bunkóság ellen?

Figyelt kérdés

Próbálok kedves lenni meg minden tényleg, de egyszerűen annyira paraszt vagyok meg úgy fogalmazok, hogy az valami hihetetlen, pedig belülről esküszöm más akarok lenni.

Hozzátartozik, hogy az a srác akivel sokat lógtam (4évet) is rohatt bunkó volt, de már nem vagyok vele jóba. biztos, hogy tőle tanultam el szerintetk ez meg tud változni, ha előtte "normális" voltam? 24/F


2017. júl. 15. 20:03
 1/1 anonim válasza:
Berögzült szokásoddá vált. Szerintem ha tudatosan odafigyelsz arra, hogy kedvesebben viselkedj és beszélj biztos meg tudsz változni. Ez csak akarat kérdése.
2017. júl. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!