Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretnék "komolyan vehetőbbne...

Szeretnék "komolyan vehetőbbnek" tűnni. Hogyan fogjak hozzá?

Figyelt kérdés

Barna szem, némi túlsúly - kb 10-12 kg ami látszik, anélkül rendben lennék. A súly miatt "gyerekes arc", ilyenek.


Min kellene változtatni ahhoz, hogy kicsit komolyabban álljanak hozzám az emberek? Legalább tucatszor volt hogy komolyan mondtam valamit, az illető meg elnevette magát, aztán mikor látta hogy elkomorodok azt momdta, azt hitte viccelek. Senki nem tud komolyan venni. Hogy változtassak?


Mik a ""kemény"" emberek külső jellemzői?


Képet nem küldök senkinek, csak általános ötleteket kérek! Előre is köszönöm!


18/F



2020. márc. 10. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Kezdj el edzeni. Egyenes tartás, széles váll, erős alkat.
2020. márc. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja igen nem mondtam, megvan a kiállásom amennyire kell, hobbi szinten edzek és időnként ha van kedvem súlylöléssel is foglalkozok.
2020. márc. 10. 17:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolom amikor komolyan beszelnek akkor komoly dolgokrol beszelnek a komolyan vehetö emberek
2020. márc. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kapták zöldet de zavaromban adtam hatodik olvasásra:D könyörgök ezt most fordítsd le a szintemre is :D értem de mégsem.
2020. márc. 10. 19:12
 5/9 A kérdező kommentje:
Hangosan meglett az értelme. De erre max okét tudok mondani. Nekem tanács kellene :)
2020. márc. 10. 19:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne olyan dolgokrol beszelj amik jelentektelenek az adott szituaciokban.
2020. márc. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bőven kapcsolódott a példákban említettekhez az aktuáljs megszólalásom. Köszi a választ!
2020. márc. 10. 19:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Valamiert megsem lehetett komolyan venni.

Kommunikacios a problema

2020. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az alapján amit irsz, a hanglejtéseddel, vagy a mimikáddal lehet a probléma, esetleg eleve olyan arcberendezésed van, mintha mindig mosolyognál, amikor nem mosolyogsz, akkor is
2020. márc. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!