Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyar emberek X százaléka...

A magyar emberek X százaléka miért utálja ennyire a romákat és a Szolvákokat? Most Komolyan? Miért van ennyi gyűlölet? Mikor inkább össze kéne tartanunk és fejlődnünk? Ehelyett ők fejlődnek, mi meg elsűlyedünk a gyűlöletben?

Figyelt kérdés

2020. febr. 5. 13:34
1 2
 1/20 anonim válasza:
44%
Nem csak a romákat mindent
2020. febr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

Egyértelműen NEM "a cigányokat" nemszeretik, hanem csak a deviáns, törvényszegő, bűnöző cigányokat. De ilyenekből semmilyen etnikumu/hovatartozásút se szeretnek.

Csak ugyebár egyes etnikum(ok)ból felülreprezentált a bűnügyi térkép.

Fölösleges ebbe ilyen szintű gyülölet-láttatást belevinni.

Azt meg nem is értem, hogy jönnek ide a szlovákok....

2020. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

A szlovákokat nem utálják, vagy nem úgy, mint a romákat.

A cigányok képtelenek ember módjára viselkedni, nem lehet velük együttműködni.

2020. febr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nekem eddig nem volt semmi bajom a romákkal és a szlovákokkal.


Nem tudom ti hol éltek, de akiket ismerek szlovákokat és romákat mindegyik normális.


Szerintem ti felnagyítjátok a képet, voltam/laktam olyan helyen ahol a többsége roma volt és soha nem volt gondom velük. Szegény faluba laktam, soha nem loptak el semmit. Sőt! Volt olyan mikor oda jöttek tisztelet teljesen és kértek. Adtam nekik pénzt. Vissza is kaptam tőlük a megbeszélt időpontban. Sőt volt mikor beengedtem őket a házamba háztáji munkát kináltam nekik (kerti munka) elmentem boltba vásároltam kaját nekik. Félórát voltam távol, és nem loptak el tőlem semmit.

2020. febr. 5. 13:47
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Napi unalmas provokáció.
2020. febr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Senki sem a bőrszín miatt utálja őket (a szlovákokat nem tudom, a közelemben nincs se szlovák se szlovák-gyűlölő). Ha valaki erőszakosan viselkedik, fenyegetőzik, lop és csak a bajt csinálja a magyar embereknek akkor egyértelműen nem meglepő, hogy utálják őket. És mivel sajnos a romák csinálják ezt legtöbb esetben, ezért nyilvánvaló, hogy előítéletek vannak. De és is ismerek romát, aki teljesen normális, ezért szinte észre se vesszük, hogy az. A bőrszínüket senki se utálja (esetleg a nagyon szélsőségesek) csak a viselkedésüket.
2020. febr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Tudod hiába közeledsz te egy romához kedvesen, a többségük sajnos meg fog lopni, megver, átver, benne van a vérükben. Változzanak meg, csak így lehet köztünk békesség.
2020. febr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Olyan romák voltak, akik szegények voltak (nem volt semmijük) de mégsem fordult meg a fejükbe hogy lopjanak, pedig a kényszer rá vihette volna őket, mert sok érték volt akkor ott. És nem tették!
2020. febr. 5. 13:51
 9/20 A kérdező kommentje:
#5 Ez mióta provokáció? Ha te annak tartod, ne írj.
2020. febr. 5. 13:53
 10/20 A kérdező kommentje:

#7 Nem teljesen értek egyet veled. Mi az hogy a vérükbe van? Nem a vér fogja meghatározni ki lop, csal, hazudik. Ha te ezt állítod, akkor magadba keresd a hibát. Az a baj, sokan a neten felnagyítják az egészet (vagy hazudnak) közbe meg a valóéletben meg másképpen gondolkodnak, más a megítélés. Azóta amióta felrobbant az internet világa, azóta látom ezeket a negatív dolgot. Az én időmbe nem volt net, mégsem volt ekkora gyűlölet a romák felég...


57 évesen írom ezt!

2020. febr. 5. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!