Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek tetszik még a "világégés"?

Kinek tetszik még a "világégés"?

Figyelt kérdés

Nyilván nem egy nagy probléma ez a járvány, mert gyenge vírusról van szó, de nekem valamiért nagyon tetszik, ha olyat látok, olvasok globális szinten, amibe az emberiség beleremeg. Persze jobb lenne, ha durvább lenne.


Van aki még rajtam kívül szereti a nagy globális problémákat?


2020. márc. 12. 22:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%

Tinikoromban talán. Aztán rájöttem, hogy ez engem és a családomat is érintheti hosszabb távon.

Egy mamahoteles utcára soha ki nem lépő egyént nyilván nem zavar.

2020. márc. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
30%
De miert a negativ oldala vonz? En a globalisan jo dolgokat latnam szivesen vagy fantasztikumokat. Az sokkalta izgisebb, mint ez a mondva csinalt baromsag hogy legyen egy kis gazdasagi vilag valsag. Szerintem pont higy baromi unalmas...
2020. márc. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%

Nyugi, Magyarország bele fog remegni annyira, amennyire szeretnéd, ugyanis Olaszország is hasonló forgatókönyvet követett az elején, mint mi, és az ő hihetetlenül jóhírű egészségügyük se tudja megmenteni az embereket.


De majd ha hamarosan haldoklik a családod, barátaid, majd gyere vissza ehhez a posztodhoz és gondolkozz majd el.

2020. márc. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem egy gyenge vírus. Nem tudjuk hol áll meg, mennyi lesz az áldozat. Rettenetes következményei lehetnek, gazdaságilag, halálozásokban stb...Rettenetes, ami zajlik.
2020. márc. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem csak aberrált perverz dögöknek "tetszik"
2020. márc. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

Jobb lenne, ha durvább lenne?

Akkor fertőzd meg magad, aztán meglátjuk, mennyire fog tetszeni.

Hülyegyerek.

2020. márc. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

Ne haragudj, de egy beteg barom vagy.

Remélem, akkor is ennyire fog tetszeni, ha a saját anyádat viszi el a vírus.

Akárhogy is nézzük, már több ezer ember belehalt. Igen, egy influenzajárvány idején ennek a többszöröse hal bele, de én azért azt mondom, hogy nem kéne tömegek halálán ennyire éljenezni.

Való igaz, megvan a maga fanyar romantikája ennek az időszaknak, de azért maradjunk az egészséges értékrendnél.

2020. márc. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

Nem; ennyire azért nem unalmas az életem, plusz tudok szimpátiát érezni azok iránt, akik 1, tényleg félnek a vírustól, mert öregek, vagy betegek 2, lett valamilyen káruk a vírus miatt (pl a teljesen egészséges kínai éttermesek, akik elvesztettek vendégeket, és elestek bevételtől a koronapánik miatt) 3, megbetegedtek/meg is haltak a vírus miatt.

Az ilyen "világégések" a valóságban nem izgik, hanem csak simán kárt okoznak valós, hús-vér embereknek, akik csak szeretnék élni az életüket.


A súlyosan tüdőbeteg nagynéném, akit még egy egyszerű megfazas is a kórházba juttat félti az életét. Nincs minek örüljek.

2020. márc. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
36%

Nekem ket eve hunyt el edesanyam, de sosem fogom elfelejteni, hogy milyen embertelenul bantak vele az egeszsegugyi dolgozok. Ugy beszeltek vele es bantak vele az apolok amikor nem voltunk bent mellette, mintha valami allat lenne. Bent tartottak sokaig, aztan miutan nem ertek el semmit a kezelesevel haza kuldtek, pedig egyaltalan nem javult a helyzete. Ugy voltak vele, hogy nem az o gondjuk. Vegul pedig ez a betegsege vitte ot el es azon kivul, hogy otthon apoltuk, semmit sem tudtunk tenni, tehetetlenek voltunk.


Szoval en egy eletre megutaltam a magyar egeszsegugyet, szoval teljesen hidegen hagyna, ha osszeomlana a magyar egeszsegugy. Sok ott dolgozo megkapna azt, ami neki jar.

2020. márc. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
44%
Nekem nem tetszik; borzalmas. Egyedül az töltene el némi boldogsággal, ha te belehalnál meg mindenki, aki fontos neked.
2020. márc. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!