Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek sokan az oldalon?

Miért ilyenek sokan az oldalon?

Figyelt kérdés
Ha valaki teljesen normálisan feltesz egy kérdést, nagyon gyakori hogy valaki szidni fogja az illetőt. A legjobb erre például egy lány rajzairól kért véleményeken mutatkozik meg. Megnéztem, volt gond a rajzokkal, de lehetett javítani a dolgon. Erre a válaszok: 5 utálkozó értéktelen ócsárolás (nem kritika, csak szidalmazás, méghozzá vegytisztán) és max 1-2 építő kritika. Miért?

2020. márc. 13. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem csak itt. Sokan az interneten élik ki a frusztrációjukat, a való életben elnyomják őket, itt ők lehetnek az elnyomók, következmények nélkül. Többség szemtől szembe megszólalni nem merne, de legalábbis biztos nem olyan stílusban mint itt.
2020. márc. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

"Ha valaki teljesen normálisan feltesz egy kérdést, nagyon GYAKORI hogy valaki szidni fogja az illetőt.”


Ezért GYAKORI kérdések a neve.

2020. márc. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Joooooo kettes zöldet kaptál a mosolykezdeményemért. Elsőnek is köszönöm a válaszát!
2020. márc. 13. 20:18
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
mert a frusztrált emberek itt névnélkül könnyen kiélhetik a frusztrációjukat
2020. márc. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Reggel sokszor feljövök ide, amikor ébredezek.

Olvasom az amúgy tök érdekes kis kérdéseket, amiken lehetne egy jót filozofálni, vitázni, lehetne 10-20 tartalmas válasz. Ehelyett mi van? Ócsárolás mindenhol. De mindenhol.

2020. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert saját nyomoruk helyett jobb a másikkat cinkelni, mint szembe nézni a tükörbe önmagukkal.


Ez a jelenség elég gyakori az emberek zöménél.


Önmaguk kukák, önismeret nincs maguk felé, rossz mentalitás, megsavanyodott életük és alacsony IQ, EQ szint 👌


Az ilyeneket olyan finoman mosolyogva le lehet építeni, hogy depresszióba esnek, vagy fel se fogják mit mond nekik az ember.


Pl én szeretem visszafobni a labdát olyanoknak, akikről ordít hol van a törésük, megérdemlik.


Nem szoktam vállalni semmilyen tanítàst, de barátnőm kislánya személyisége, mentalitása és tehetsége kiemelkedő.

Idővel jobban megismertem.

Nem mert dolgokat elmondani senkinek, de láttam valami van.


Elmondta, milyen durván piszkálják őt, mert érettebb személyiség s szeret elvonulni magában rajzolni.


Elcsíptem a 2 gyereket szüleikkel együtt, az egyik gyereket külön is.


Az a baj, hogy sokaknak nem jönnek össze dolgok az életben, nem is ismerik magukat s ez egy rossz indulatot, irigységet kelt bennük.


Elég szomorú, hogy a lelki,szellemi fejlődésre nem figyelnek sokan.


A "tanítványomat" az anyja mindig felhívja órák után és beszélgetnek hazáig.

Munka miatt nem tud elmenni érte, de amit tud megtesz.


S a leányzó viselkedése, megértése, tisztelete a szülő felé példa mutató.


Mondtam barátnőmnek, a legnagyobb baja a lányával max a lustaság lesz.

Eléggé hasonlít régi önmagamra, a különbség annyi, hogy sokszor magam oldottam meg a nézeteltéréseket korombeliek közt.


Az INTP személyiség ritka (népesség 3%-a)


Sok ember hagyja magát, hátat fordít önmagának, homokba dugja fejét stb...

A gonoszságuk pedig önmagukból fakad.


Szeretek megfigyelni dolgokat, legyen szó önmagamról, másokról, növényekről, állatokról, folyamatokról ...stb.


Sok minden elgondolkodtat

Emellett szeretek alkotni, sok inspirációt mozgat meg a megfigyelés.

2020. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Ez már kb. az 5000-dik ilyen kérdés. A '90-es években a telefonbetyárkodás volt a divat, ma már az internetes trollkodás. Ez az oldal tökéletesen alkalmas rá. Ez van.
2020. márc. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert az emberek nagy része a másikhoz viszonyítva tökéletesnek érzi önmagát.
2020. márc. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szó szerint névtelenül lehet véleményt mondani mindenről és mindenkiről, akkor már kapni is kell az alkalmon és odaszúrni valamit mert ugye a kis lelkük abban a pár percben megnyugszik :D
2020. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!