Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vált ennyire unalmassá...

Miért vált ennyire unalmassá a világ számomra?

Figyelt kérdés

Évek óta úgy érzem, hogy egyre csak szürkébb lesz. Kevés dolog érdekel, semmi sem fog meg igazán.

Ez főleg az emberi kapcsolataimat érinti, mert egyszerűen nem érdekelnek már az emberek. Nagyon rég beszéltem bárkivel is egy nagyon jót.

De nem akarok "beantiszoculni", nyitott szeretnék lenni, hogy élvezzem végre mások társaságát. De nem megy.


Egyszerűen nem értem ennek az okát és azt se, hogy hogy tudnék belőle kitörni.

Szerintetek?


2020. márc. 13. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
pont most vált unalmassá amikor tombol a járvány? :D hát mi kéne még neked kiscsillag? :D
2020. márc. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Ez depresszio.
2020. márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ismerős a helyzeted: én a munkámból adódóan lettem ilyen, kevésbé akarok emberekkel beszélni, találkozni, de valahol érzem azt is, hogy ez nem jó, tenni kellene ellene. Csak azt tudom mondani, hogy nyiss azon emberek felé, akikben megbízol, kölcsönös a kedvelés.
2020. márc. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igen, fontos hogy azokhoz emberekkel legyél akik hasonlóak hozzád nem fontos a bizalom csak hosszú hónapok, évek múltán amikor már érzed hogy nem fog átcseszni

persze, a sok negativ, rosszindulatú ember lehúz és megöl lelkileg.

2020. márc. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is így érzek, sortárs.


Meg a #maraggyotton előtt legalább bemehettem egyetemre, beszélgethettem másokkal...


20f

2020. máj. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!