Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is volt így?

Más is volt így?

Figyelt kérdés

Tini koromban nem voltam oda a divatért, későn érő típus voltam. Most 24 évesen úgy érzem magam mint egy tin, és egyre jobban érdekel a kinézetem, meg a divat. Mintha most pótolnám be a kimaradt éveket.


szerintetek ez nagyon gáz? :D



2020. febr. 4. 22:45
 1/4 October15 ***** válasza:

Nem értem, ebben most mi lenne a gáz vagy úgy egyáltalán most mivan?

Huszon x évesen én meg újra neki álltam lego-zni. :D Na oszt akkor mi van? Semmi. :D

Annyira a te dolgod hogy azt el nem tudom mondani, kétlem hogy bárkit valaha zavarna. + Azt is hogy a tiniket sokkal jobban érdekelné a divat mint egy huszonévest. Szóval nem igazán arról van szó hogy úgy viselkednél mint egy tini.

2020. febr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Áh én is így voltam, tiniként photoshopolni tanultam inkább, meg fotózni, nem sminkelni, aztán huszonévesen beiratkoztam egy 9 hetes tanfolyamra, megtanultam bőrtápolni, és valamelyest jobbna öltözni. Nem nevezném az évek pótlásának, inkább a zigényességi szintem ment kicsit feljebb, mert emberek előtt szerepelek, de szerintem ez így sokkal jobb, mert nem dobtam kukába a tini éveimet mint viszonylag sok lány...
2020. febr. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
Én negyvenesen váltam ilyenné. Igaz, nem a divat érdekel, csak ahogy előző írta, a jobb minőségű holmik.
2020. febr. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hat nem az egyéniseged egyediseged alakul hanem a majmolas. Nem gàz sokan csak ennyot tudnak mert sajat izlesvilaguk nincs. Erre epitenek a cègek is, markakra, meg hogy emelt legyen az àruk, mert az egyènetleneknek/fiataloknak csakez az ami szamit, mert ennyitöl hiszik magukat jol öltözöttnek.

Kereskedelmet tanultam.

A valodi gazdag réteg pedig azt szereti ha nem latszik a markajelzes lasd pl Armani öltönyök es tarsaikon. A csoringer népnek meg az jön be ha bazi nagy feliratos nike ban meg devergoban mayo chix-ben van

2020. febr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!