Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyenek mit gondolnak?

Az ilyenek mit gondolnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ne vegye senki magára, hogy egyszerre kérdezem meg a kettőt, de egyszerre jutottak eszembe.


1. Sok feminista szerintetek is egy elkorcsosult nézetet vall? Gondolok azokra, akik a nők közül nem a nemek egyenjogúságát akarják, hanem a férfiak alsóbbrendűségét, kvázi bosszút állni a férfiakon, amiért évszázadokig a nők alárendelt szerepben voltak. Vagyis helycserét,a férfiak szenvedését kívánják. van egy feminista szerző egy művét, ilyeneket ír le, hogy az állam szerinte hímnemű, és ezért gonosz. Nekem ebből az jön le, hogy az ilyeneknek ez lehetne a jelmondata: "Vagina jó, farok rossz"

Szerintem ezek az igazi feministákra szégyent hoznak, hiszen a feminizmus álarca mögé bújnak.


2) Állatvédők: sokszor azt érzem, sok állatvédő nem az állatokat akarja megmenteni, hanem az embereket gonosznak, ördöginek beállítani. Ezek szerintem nem állatvédők, hanem embergyűlölők. Ők meg az állatvédelem álarca mögé bújnak, mert azt mégse lehet mondani nyilvánosan, hogy "négy láb jó, két láb rossz" :D :D


Köszi a válaszokat!


25/F


2020. márc. 14. 19:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt akartam, írni, hogy olvastam egy feminista szerző egy művét.
2020. márc. 14. 19:15
 2/6 anonim ***** válasza:

Az elsővel egyetértek, sajnos sok ilyen "feminista" van, szégyent hoznak erre az egészre.

A másodikkal nem értek egyet, az állatvédők azok állatvédők, nem embergyűlölők. Maximum állatkínzó gyűlölők. Az meg teljesen érthető és jogos.

2020. márc. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Hiányzik a bombanős. Elvonási tüneteim vannak.
2020. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg fekete-fehéren gondolkozol.

Hány feministát és állatvédőt ismersz?

2020. márc. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsónak: nem azt mondtam, hogy mindkét csoportban mindenki ezeket a nézeteket vallja. Férfiként mondom, a nőnek, aki egyenjogúságot akar, igaza van!


És aki gyűlöli az állatkínzókat, az jogos, én is gyűlölöm őket. Aki állatvédőnek vallja magát, azokra sem mind vonatkoztatom amit mondok! De az állatkínzás miatt érdemli meg az ilyen a negatív érzéseket irányába, nem azért, mert ember és nem állat.


Feminista ismerősöm négy van, állatvédőből kettő.


Miért fekete-fehér a gondolkodásom?

2020. márc. 14. 19:45
 6/6 anonim ***** válasza:
SZerintem aki ezen a kontinensen egyenjogúságot akar, annak nincs igaza, mert az itt már megvalósult és semmi nem fenyegeti. Miért nem a muszlim országokban akar egyenjogúságot ez az illető? Ott vannak problémák, lehet menni küzdeni ellenük.
2020. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!